Z Ostatniej Chwili - Warsztaty Luczisa w Kwietniu 2017

warsztaty w kwietniu 2017

Z radością informujemy, że już w przyszłym miesiącu dość niespodziewanie ponownie odwiedzi nas Luczis!!!

Z powodu napiętego kalendarza Luczis będzie w Polsce tylko około tygodnia i będzie w stanie odwiedzić jedynie Poznań.

Na chwilę obecną możemy potwierdzić, że uda się nam zorganizować jeden pełen warsztat w terminie 7-9.IV. (piątek - niedziela) oraz dwa wykłady popołudniowo-wieczorne w dniach 5 i 6.IV.Szczegóły podamy wkrótce, ale już teraz proponujemy rezerwować sobie czas bo tematy będą wyjątkowo atrakcyjne :)

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebook

Nadchodzące wydarzenia:

Prawa Natury jako fundament harmonijnego rozwoju duchowego na Ziemi
Poznań
środa, 5 Kwiecień, 2017 - 17:00 do 21:30

Tak jak światem materii rządzą prawa fizyki tak światem duchowym rządzą Prawa Natury. Człowiek jako istota duchowa osadzona w materii podlega zarówno jednym i drugim z tych praw, a one przeplatają się i są powiązane ze sobą. Aby bezpiecznie poruszać się w świecie materii konieczna jest znajomość praw fizyki. Aby bezpiecznie "poruszać się" w świecie duchowym konieczna jest znajomość Praw Natury, a szczególnie Praw Natury związanych z naszą planetą. Dzięki temu jesteśmy w stanie unikać wielu błędów i dużo szybciej wyciągać naukę z już popełnionych.

...Więcej...

Wykład - Zmiany energetyczne na Ziemi w 2017 r. i ich wpływ na energie i emocje człowieka
Poznań
czwartek, 6 Kwiecień, 2017 - 17:00 do 21:30

Obecny czas to okres bardzo intensywnych zmian energetycznych na Ziemi. Kończy się jedna epoka i rozpoczyna kolejna, a wraz z nią całkowicie zmienia się paradygmat energetyczny planety.

Jeśli w ostatnich miesiącach Ty lub Twoi bliscy doświadczacie:

  • częstych huśtawek nastrojów
  • niezrozumiałych stanów depresyjnych, a po chwili stanu czystej radości
  • wrażenia, że czas to kurczy się to rozciąga
  • napadów
  • ...Więcej...
Warsztat - Energia Pieniędzy i Dobrobytu
Poznań
piątek, 7 Kwiecień, 2017 - 18:00 do 21:00

Czy duchowość wyklucza bogactwo i dobrobyt? Dlaczego w niektórych religiach ścisła asceza jest warunkiem rozwoju duchowego? Czy śluby ubóstwa są konieczne na ścieżce duchowej? Wiele osób rozwijających się duchowo zadaje sobie takie pytania, jednak współczesna kultura zachodnia nie ułatwia znalezienia odpowiedzi na nie. Istnieje wyraźny konflikt pomiędzy postawami lansowanymi przez religie, a ruchem New Age, który oferuje szereg metod na "przyciąganie" pieniędzy i dobrobytu, przekonując że możesz mieć wszystko czego pragniesz jeśli tylko chcesz, szczególnie...Więcej...

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.