Warsztaty

LUTY 2018

   

  __________________________________________________________________________________

 

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ TANTRY JOGI?

TANTRA to starożytna nauka przemiany energii, od tysiącleci praktykowana na Dalekim Wschodzie.To najszybsza droga do osiągnięcia wyższego poziomu świadomości.

Ucząc się TANTRY poznajesz metody przekształcania najpotężniejszej energii człowieka - energii seksulanej w ROZWÓJ DUCHOWY.

Tantra uczy samopoznania i połączenia z wyższą Jaźnią. Poznajesz techniki oddechu i assany (ćwiczenia) typowe dla jogi, ale przede wszystkim poznajesz sposoby na to jak kierować własną energią seksulaną, przekształcać i wykorzystywać do poszerzenia świadomości, uzdrawiania, świadomego kształtowania własnej rzeczywistości, realizowania potrzeb własnej duszy. Tantra jest jedyną ścieżką pozwalającą na przekształcanie potencjału seksualnego w potencjał twórczy, czy też podniesienia aktywności zawodowej. Ćwiczenia tantryczne działają jak eliksir młodości i budują pozytywne relacje międzyludzkie, otwierają na Miłość.Tantra uczy jak żyć w miłości harmonijnie rozwijając kobiecy i męski potencjał. Praktyki tantryczne budują głębokie wielopoziomowe więzi partnerskie. Energia pary harmonizuje się wzajemnie swobodnie przepływając między czakrami, dzięki czemu wzrasta wzajemna akceptacja, pogłębia się miłość, czułość. Kochankowie doznają rozkoszy na poziomie fizycznym oraz duchowym, wspólnie doświadczając przeżyć mistycznych. Kobiety uczą się osiągać długie, wielokrotne orgazmy a ich miesiączka skraca się. Mężczyźni mogą znacznie wydłużać czas stosunku i kontrolują wytrysk. Techniki tantryczne zapobiegają i pomagają usuwać schorzenia kobiece, zaburzenia hormonalne, oziębłość oraz impotencję. Tantra uczy także seksu wolnego od pożądania i egoizmu.

Warsztaty prowadzone wg  autorskiego programu Luczisa z zakresu Tantry JogiWybór zagadnień zależy od prowadzącego, który uwzględnia życzenia i potrzeby uczestników oraz ich stopień zaawansowania.

Niektóre z zagadnień warsztatów:

 • Nauka o Miłości i jej istota
 • Pojęcie Tantry, jej gatunki i źródła wiedzy
 • Pojęcie Jogi, uzdrawiające praktyki i ćwiczenia
 • Istota Tantry-Jogi, jako nauki, jej cele i zadania, podstawowe metody rozwoju
 • Metody ćwiczenia Tantry, sposoby przekierowywania energii w rozwój duchowy człowieka
 • Miłość w rozumieniu kobiety i mężczyzny, istota Miłości na poziomie świadomym i nieświadomym
 • Świadome, podświadome i nadświadome wyobrażenia o Miłości
 • Ezoteryczne pojęcie pary, anatomia Miłości, harmonijny związek
 • "Podniesienie" i algorytm energii seksualnej w człowieku
 • Sposoby wchodzenia i korzystania z potoków energoinformacyjnych, tzw. banków informacji wiedzy istniejącej we wszechświecie.
 • Ewolucja człowieka i ewolucja jego orgazmu, teoria odczuć orgazmicznych oraz dolinowego orgazmu
 • Pragnienia i ich skutki, praca z pragnieniami i emocjami im towarzyszącymi
 • Taoistyczna praktyka alchemii wewnętrznej
 • Połączenie, jako sztuka jednoczenia dusz, rola kobiety i mężczyzny w połączeniu
 • Miłośćoddychanie duszy, seks i magia itp
 • Ruch energii po orbicie mikrokosmicznej, układ energetyczny człowieka
 • Narodziny życia, narodziny idei – wersja jogiczna o powstaniu człowieka

Zobacz wszystkie zagadnienia programowe

 

Warsztaty  składają się z kilku części: 

- zajęcia teoretyczne: omawia się na nich istotę wschodniej nauki miłości, główne założenia tantry. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem dużej ilości slajdów z bardzo rzadkimi wschodnimi rysunkami, schematami, jantrami- swoistymi dawnymi pomocami naukowymi do nauki miłości. Jako pomoce naukowe używana jest muzyka (zarówno etniczna jak i klasyczna oraz współczesna), dokumentalne filmy na temat nauki miłości, kobiecych mięśni intymnych, oraz- jako dopełnienie teorii- filmy fabularne).

 

- ćwiczenia fizyczne: ćwiczenia z jogi, tantra-jogi, tao miłości ukierunkowane na rozwój mięśni intymnych, mięśni seksualnych oraz umiejętności seksualnych w

 

celu opanowania sztuki przedłużania stosunku, "sztuki tysiąca miłosnych pchnięć", sztuki tajemnych pokojów małżeńskich

 

- zajęcia psychologiczne: trening psychologiczny ukierunkowany na rozwój umiejętności przyjmowania krytyki, usuwanie kompleksów, zmianę nawyków i zachowań w kontaktach intymnych, wypracowanie intymnego języka oraz umiejętności komunikacji w parze. A także:

- Nauka miłości Słowian.

Unikatowe zajęcia w czasie, których rozpracowywane są teksty, w których dawni Słowianie zaszyfrowali tę samą wiedzę, która w sposób jawny zapisana jest w kamasutrze, w tao miłości i w tantrze. Język tych tekstów jest lepiej zrozumiały gdyż należą one do naszego kręgu kulturowego. Pozwala to zgłębiać wiedzę z własnej kultury (malarstwo, piśmiennictwo, filmy) oraz mitów i bajek

 

- Analiza filmów fabularnych

Uczestnicy zajęć uzyskują możliwość dostrzegania wewnętrznego sensu filmów, zaszyfrowanych kodów oraz elementów magii.

 

 - Medytacje

- INICJACJA

 ZAPRASZAMY!

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.