Warsztat: "Jak z udręki przejść do szczęścia"

Rodzaj wydarzenia: 

Data: 

pt., 16/02/2018 - 11:00 do ndz., 18/02/2018 - 18:00

Miejscowość: 

Warsztat: "Jak z udręki przejść do szczęścia"

Czyli jak przestać zadręczać siebie i innych i pozwolić szczęściu być obecnym w Twojej rodzinie, związku, pracy...

„Szatan w ciemności łowi, jest to nocne zwierzę,

Chroń się przed nim w światło, tam cię nie dostrzeże”.

Adam Mickiewicz

Trwające obecnie intensywne zmiany energetyczne na Ziemi sprawiają, że większość tradycyjnych technik pracy z emocjami i podświadomością przestaje działać, a osoby rozwijające się duchowo doświadczają bardzo często wielu niespotykanych wcześniej trudności i zawirowań we wszystkich sferach – materialnej, emocjonalnej, duchowej. Dlaczego tak się dzieje, dokąd zmierza ten proces, kto go zainicjował i nim steruje, a przede wszystkim jak odnaleźć się w tym wszystkim i jak dostosować metody pracy nad sobą do nowej rzeczywistości?

Dlaczego w naszym codziennym życiu mamy coraz więcej „bodźców”, które starają się wyprowadzić nas z równowagi? Wpadamy w gniew, rozpacz, żal, wkurzamy się i naiwnie oczekujemy czegoś od sytuacji, bliskich, rodziny, rządu, współpracowników itd.

Tak jakby nasze szczęśliwe życie i spokój zależało od „czegoś” na zewnątrz.

Czy to musi wciąż się powtarzać? Czy można to zmienić?

Ten warsztat będzie poświęcony tematowi naszych „częstych udręk”, np.:

 • Dlaczego partner ciągle coś robi „na złość” i nie chce się zmienić?
 • Dlaczego Twoje dziecko, które kochasz, czasami doprowadza Cię do szału bardziej niż ktokolwiek inny?
 • Dlaczego partner w biznesie stawia Cię w trudnych sytuacjach?
 • Dlaczego Twoi rodzice/małżonek/szef nadal potrafią wyprowadzić Cię z równowagi?
 • Dlaczego odnosimy wrażenie, że świat coraz bardziej pędzi, emocje stają się coraz gwałtowniejsze, a techniki pracy z nimi, które jeszcze niedawno były skutecznie zupełnie przestają działać?

Brzmi znajomo?

Kiedy emocje opadną jak kurz po burzy, widzimy często, że nie warto było tracić tylu sił bo i tak nic to nie zmieni. Ale „mleko już się rozlało”... Co teraz zrobisz kiedy przykre słowa JUŻ zostały wypowiedziane, usłyszane, kiedy bliscy i Ty sam cierpisz? Kiedy wszyscy czują się zranieni? Czy da się to naprawić?

TAK! Oto właśnie chodzi, że da się!

Tysiące lat temu dawni mędrcy stworzyli techniki i praktyki, aby zwykły człowiek mógł sobie poradzić ze swoimi emocjami, tym samym ułatwiając i wzbogacając swoje życie. Zostały one włączone w starożytne systemy rozwoju takie jak tantra wschodnia, tao, buddyzm i inne. Niestety techniki, które wspaniale zdawały egzamin kilkaset czy nawet kilkadziesiąt lat temu, obecnie stają się zupełnie nieskuteczne, ponieważ wraz z nadejściem nowej epoki zmieniają się Prawa Wszechświata rządzące życiem na Ziemi. Warsztat prowadzony przez Luczisa szczegółowo omawia te zagadnienia i pomoże Ci znaleźć własną technikę pracy ze swoimi emocjami, zgodną z nowymi zasadami obowiązującymi od niedawna na Ziemi. Techniki prezentowane w sposób łatwo zrozumiały dla współczesnego człowieka, wzbogacone o najnowszą wiedzę duchową i specjalne ćwiczenia i procesy introspekcyjne wykazują niewiarygodną wręcz skuteczność w rozwiązywaniu naszych „codziennych udręk” i pomagają realnie osiągnąć szczęście i zadowolenie nawet po trudnych zdarzeniach lub sytuacjach.

Dla emocji, uczuć, energii nie ma odległości i czasu. Każdego dnia wpływają na nasze zdrowie fizyczne, relacje międzyludzkie a nawet na stan naszego konta i powodzenie lub jego brak w biznesie.

Techniki omawiane na warsztacie pozwolą pracować nie tylko z bieżącymi sytuacjami, ale również uzdrowić i naprawić ciężkie zdarzenia w przeszłości, z osobami, z którymi już nie masz od dawna kontaktu (również niezałatwione sprawy z już nieżyjącymi osobami). Te sytuacje przestaną być udręką i przekształcają się w źródło samopoznania, jednocześnie stając się źródłem Twojej siły.

Jeżeli opanujesz te techniki i zaczniesz używać ich w codziennym życiu, będziesz mieć narzędzie do rozwiązania dowolnej sytuacji.

Podczas zajęć poznasz:

 • Podstawy teorii, tzn. czym są emocje i jaka jest ich rola w rozwoju człowieka wg. Tao Miłości
 • W jaki sposób dawne jak i obecne emocje wpływają na stan Twojego konta i dobrobyt materialny
 • Jakie zmiany nastąpiły w obszarach "niefizycznych" w ostatnich latach i jaki ma to wpływ na sposoby pracy z emocjami
 • Różnice w podejściu współczesnej psychologii oraz dawnych nauk do życia uczuciowego i emocjonalnego człowieka.
 • Emocje pozytywne lub negatywne. Czy tak naprawdę jest różnica między nimi?
 • Praktyki, techniki pracy ze sobą skierowane na emocje, uczucia, przeżycia wewnętrzne.
 • Podczas warsztatu będzie również zaprezentowana technika „pracy z Cieniem”, która pozwoli zintegrować naszą „ciemną” stronę osobowości i uwolnić ogromną energię, która od teraz będzie Cię wspierać w życiu.

Nauczysz się jak:

 • zachowywać się w sytuacjach konfliktowych unikając strat energetycznych;
 • odzyskać panowanie nad emocjami, odzyskać swoją energię;
 • nie bać się trudnych spraw, tematów, rozmów itd. rozwiązując „na bieżąco” te sytuacje;
 • żyć w harmonii ze sobą, z innymi, tworząc szczęśliwe relacje bez lęku.

Jeżeli jesteś osobą wrażliwą i uczuciową co często przeszkadza Tobie żyć w radości i szczęściu to ten warsztat jest szczególnie dla Ciebie. Zdobyta wiedza i doświadczenie na warsztacie pomogą wprowadzić zmiany w ten obszar Twego życia, który najbardziej Cię „zadręczał”, (rodzina, związek, praca, społeczeństwo itd.); uporządkuje stare sprawy, pozwoli na bieżąco rozwiązywać konflikty i wreszcie skoncentrować się na samym Życiu i doświadczaniu harmonii we wszystkim. Sprawdzimy kilka praktycznych metod dających nam szanse na głębsze samopoznanie oraz poszerzających naszą świadomość.

Informacje organizacyjne:

Organizator: Stowarzyszenie „Miłość Życia”

Koszt uczestnictwa: cena podstawowa 850 zł, cena przy wpłacie do 10.02. 690,00 zł

Zapewniamy nieograniczony dostęp do kawy, herbaty oraz przekąsek w trakcie warsztatu.

Ośrodek oferuje możliwość noclegu na wspólnej sali na karimatach w cenie 25 zł/doba (konieczny własny śpiwór i klapki lub kapcie. Dostęp do kuchni i łazienki zapewniony).

Informacje: warsztaty [małpa] loveoflife [kropka] pl, tel. 605 360 350

Przewidujemy dodatkowe zniżki za udział w kilku warsztatach.

Szczegóły w formularzu rejestracyjnym.

W trakcie warsztatów mogą być wykonywane lekkie ćwiczenia fizyczne lub oddechowe. W związku z tym preferowany jest luźny, wygodny strój oraz klapki lub kapcie. Zdecydowanie zalecamy również zabranie przyborów do pisania (notatnik, długopis).

Prowadzący: Luczis - http://loveoflife.pl/pl/luczis

Zapisy: http://zapisy.loveoflife.pl/

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.