Tao dobrobytu i harmonijnego przepływu pieniędzy i materii

Rodzaj wydarzenia: 

Data: 

pon., 30/10/2017 - 18:00 do czw., 02/11/2017 - 14:00

Miejsce: 

Ośrodek warsztatowy w Kikowie

Miejscowość: 

Tao dobrobytu i harmonijnego przepływu pieniędzy i materii

Tao (droga) oznacza ścieżkę, po której kroczyć powinien każdy z ludzi. Nauki taoistyczne zawierają w sobie informacje na temat świata w jakim żyje człowiek, praw naturalnych które w nim rządzą oraz wiedzę skupiającą się na najbardziej wydajnym poszerzaniu świadomości.

Taoizm w odróżnieniu od pełnych dogmatów religii nie opiera się na gotowych przepisach, a stawia na osobiste wnioski poparte doświadczeniem i znajdowanie własnej niepowtarzalnej ścieżki, dzięki czemu staje się zaskakująco aktualny i skuteczny w dzisiejszych czasach dynamicznych zmian energetycznych na Ziemi i okazuje się wyjątkowo efektywny także w obszarze pracy z materią.

Czy duchowość wyklucza bogactwo i dobrobyt? Dlaczego w niektórych religiach ścisła asceza jest warunkiem rozwoju duchowego, a śluby ubóstwa są konieczne na ścieżce duchowej? Wiele osób rozwijających się duchowo zadaje sobie takie pytania, jednak współczesna kultura zachodnia nie ułatwia znalezienia odpowiedzi na nie. Istnieje wyraźny konflikt pomiędzy postawami lansowanymi przez religie, a ruchem New Age, który oferuje szereg metod na "przyciąganie" pieniędzy i dobrobytu, przekonując, że możesz mieć wszystko czego pragniesz jeśli tylko chcesz, szczególnie jeśli kupisz kolejną "niesamowitą" książkę, film lub seminarium...

Rzeczywistość w tym obszarze okazuje się jednak znacznie prostsza. Energia pieniędzy i dobrobytu podlega tym samym Prawom Natury co wszystkie inne rodzaje energii i bardzo precyzyjnie choć często alegorycznie została opisana w starożytnych taoistycznych tekstach. Wystarczy więc znać te Prawa oraz zasady rządzące wymianą energetyczną aby zrozumieć dlaczego u jednych osób pieniądze dosłownie pojawiają się same, a inni mimo ciągłych wysiłków i pracy nad sobą ledwo wiążą koniec z końcem lub regularnie co jakiś czas doświadczają kryzysów finansowych.

W trakcie warsztatu Luczis szczegółowo omówi następujące zagadnienia:

  • Jaką rolę odgrywa para (nasza relacja z płcią przeciwną) w przepływie materialnego dobrobytu i pieniędzy w życiu
  • Obfitość i bankructwo. Jak to jest związane ze stosunkami w parze?
  • Złamanie jakich praw w relacjach mocno "odbija się" na przepływie energii materii
  • Karma rodowa dotycząca pieniędzy i dobrobytu
  • Przyzwyczajenia, stosunek do pieniędzy  "wyniesione" z rodziny, domu – jak to wpływa na przyszłość dziecka w świecie materii, czy można to zmienić?
  • Jak przezwyciężyć karmę rodową dotyczącej materii (pieniędzy)
  • Jako na górze tak i na dole – jak zmiany w energetyce człowieka wpływają na jego poziom materialny?
  • Duchowy biznesmen – nowy paradygmat duchowości w czasach transformacji energetycznej naszej planety. Na czym polega i dlaczego stare zasady prowadzenia biznesu, pracy z materią, a także techniki rozwoju duchowego przestają działać i na czym polega zasada złotej proporcji pomiędzy duchowością a materią.
  • Reguła Alfy i Omegi – fundamentalna zasada tworzenia harmonijnych relacji w każdej grupie, zespole, firmie.

Wieczorami Luczis tradycyjnie zaprasza na Cinema Club – wspólne oglądanie filmów o tematyce poruszanej na warsztatach oraz ich wspólne omawianie.

Informacje organizacyjne:

Organizator: Stowarzyszenie „Miłość Życia”

Zapisy: formularz rejestracyjny

Zajęcia rozpoczynamy w poniedziałek kolacją o godz. 18:00 i kończymy w czwartek obiadem ok. godz. 14:00.

Koszt uczestnictwa: cena podstawowa 790,00 zł, cena przy wpłacie do 20.10. 590 zł plus koszty pobytu i wyżywienia:

Miejsce w pokoju 2-osobowym z łazienką – 390,00 zł

Miejsce w pokoju 3 lub 5-osobowym z łazienką – 360 zł

Miejsce na poddaszu (na materacach, konieczny własny śpiwór)– 330 zł

Cena obejmuje 3 noclegi i całodzienne przepyszne wyżywienie wegetariańskie. Dodatkowo na naszych warsztatach zawsze zapewniamy nieograniczony dostęp do kawy, herbaty i przekąsek.

Informacje: warsztaty [małpa] loveoflife [kropka] pl, tel. 605 360 350

Przewidujemy dodatkowe zniżki za udział w kilku warsztatach.W trakcie warsztatów mogą być wykonywane lekkie ćwiczenia fizyczne lub oddechowe. W związku z tym preferowany jest luźny, wygodny strój oraz klapki lub kapcie. Zdecydowanie zalecamy również zabranie przyborów do pisania (notatnik, długopis).

Uwaga!

1 listopada w Dniu Zmarłych dla osób chętnych Luczis poprowadzi uroczystość dla oddania czci zmarłym przodkom połączoną z uroczystą Pudżą.

 

strona www: 

Dla kogo: 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.