PRAWDZIWE PRZYCZYNY KONFLIKTÓW W RELACJACH PARTNERSKICH, SEKSUALNYCH I POZOSTAŁYCH

Rodzaj wydarzenia: 

Data: 

pt., 04/12/2015 - 09:00 do ndz., 06/12/2015 - 17:00

Miejsce: 

Hotel Eden ul. Ks. Kordeckiego 4/6, 81-722 Sopot www.hotel-eden.pl

Miejscowość: 

W naszym życiu tworzymy wiele więzi, poczynając od samych narodzin, świadomie lub nieświadomie budujemy związki. Zaczynamy od relacji z rodzicami potem pojawiają się pierwsze przyjaźnie, miłości. Czasami na swojej drodze spotykamy osoby tylko przez chwilę a jednak chwila ta wpływa na całe nasze życie. Każdy kto pojawi się na naszej drodze czegoś nas uczy jest naszym nauczycielem, naszym zwierciadłem. Jeżeli żyjemy świadomie i potrafimy odczytać znaki to doświadczenie to nas wzbogaca i rozwija. Często jednak mamy tendencję do szukania winny w innych: rodzicach, partnerach, przyjaciołach….
Kręcimy się w kółko tych samych problemów, kłótni i nierozwiązanych konfliktów.

Musimy zdać sobie sprawę z tego, że w każdej sytuacji bez względu na to co się dzieje to my jesteśmy odpowiedzialni i nikt inny. Nasza dusza wybrała takie właśnie doświadczenie . Należy pamiętać, że możemy jedynie zmienić siebie, to jedyna możliwa transformacja a wraz z nią zmienia się nasza rzeczywistość.

Podczas tych warsztatów nasz drogi nauczyciel będzie poruszał następujące zagadnienia:
• Dlaczego po seksie relacja zmienia się? Dlaczego partner staje się innym po ślubie i stosunkach seksualnych ?
• Co zrobić aby powróciła miłość?
• Zazdrość, wierność i zdrada. Monogamia i poligamia.
• Nieodwzajemniona miłość. Złamane serce. Męska samotność.
• Jedność i walka przeciwieństw – prawo kosmosu, które dowolną relację skazuje na zaostrzenie w celu jej rozwoju, ale nie wzrostu konfliktu.
• Brak jako sposób prowadzenia wojny pomiędzy mężczyzną a kobietą, dozwolony prawem w społeczeństwie.
• „Marzenie każdego mężczyzny” i „sen Julii” – do czego doprowadzą „ różowe okulary” lub jak prawidłowo skończyć relację na poziomie fizycznym, energetycznym, uczuciowo- emocjonalnym, mentalnym oraz poziomie duszy.
• Wyrażanie emocji jako podstawa procesu rozwojowego.
• Miłość jako oddech duszy, niezbędne nawyki „oddechu Duszy” dla odnowienia partnerskiej relacji, odbudowania w związku oraz wzmocnienia „pary”.
• Prawa natury określające rodzinne relacje
• Teoria energetycznej pary, prawdziwej pary, duchowej pary – podejście naukowe i ezoteryczne

Jeżeli zatem chciałabyś / chciałbyś zrozumieć dlaczego w Twoim związku/ relacji dzieję się coś czego nie potrafisz zmienić/zrozumieć przyjdź otwórz swoje serce i zaufaj. Nic nie dzieje się przez przypadek, być może otrzymasz wskazówkę / znak, na którą czekasz aby Twoje życie potoczyło się dalej.
Jeżeli jesteś w trakcie rozwodu lub po rozwodzie/rozstaniu przyjdź, a dowiesz się jak ważne dla Ciebie jest prawidłowe zakończenie relacji pomiędzy partnerami. Daj sobie szanse na nowy lepszy związek i prawdziwą miłość.

Luchis jest duchowym nauczycielem, artystą oraz mistrzem Tantry Jogi w Szkole "Miłość Życia" już od ponad 20-stu lat. Posiada także dyplom psychologa-terapeuty. Założyciel Tomskiej Szkoły Zdrowia, w której nauczał wiele lat.
Wychowywany na Syberii w pobliżu centrum buddyzmu w naturalny sposób i z pomocą nauczycieli chłonął przekazy duchowe. W wielu 12 lat został uczniem mistrza duchowego. Prowadzi warsztaty jogi tantrycznej, na których uczestnicy otrzymują klucz do zmysłowej krainy mistyki tantry i tao miłości. Na kursach wykłada także naukę "jasnośnienia" i interpretację snów.

POZIOM OTWARTY: zapraszamy osoby nowe i średnio-zaawansowane
Na zajęcia należy zabrać:
• Zeszyt/notatnik i coś do pisania, chusteczki higieniczne
• Klapki, kapcie lub inne wygodne obuwie
• Wygodne, luźne ubranie, najlepiej z tkanin naturalnych

Organizator: Szkoła „Miłość Życia”
Zapisy, kontakt do organizatora:
Kamila Karpińska, tel. 607 044 818, e-mail: kamila@data.pl

Organizator: 

Szkoła Miłość Życia
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.