Praca z CIENIEM

Cena: 

350.00zł
Zaproś do swojego życia siebie całego - Światło i Cień świadomie i z radością! Przestań walczyć z tym co w Tobie i na zewnątrz negatywne!
 
Jednym z fundamentów tantrycznej ścieżki rozwoju duchowego jest rozpoznanie i integracja własnego Cienia. Dopiero kiedy człowiek połączy w sobie przeciwstawne, spolaryzowane energie jest w stanie dotrzeć do źródła życiowej energii w pełnym wymiarze. To pozwala mu łatwo realizować swoje potrzeby, być zdrowym, radosnym i pełnym energii. Równowaga spolaryzowanych sił w człowieku jest podstawą szczęśliwego życia. Pominięcie tego etapu rozwoju świadomości skutkuje szeregiem przeciwności na ścieżce duchowej, objawiających się problemami życiowymi takimi jak konflikty w związkach, problemy materialne czy zdrowotne.
 
Jeżeli:
  • nie akceptujesz swojego ciała, związku, sytuacji życiowej 
  • doświadczyłeś/doświadczyłaś powtarzających się schematów w życiu (nieudane związki, częste, powtarzające się choroby czy problemy finansowe, powracające depresje)  
  • doświadczyłeś/doświadczyłaś lęków, fobii, gnębi cię poczucie winy 
  • czujesz, że twoje postępy na ścieżce rozwoju duchowego są niewielkie, kręcisz się w kółko jesteś zagubiony/zagubiona lub nie możesz odnaleźć swojej drogi
Ten warsztat pomoże Ci dotrzeć do źródła tych problemów, rozpoznać je, zrozumieć i zintegrować w sobie dzięki czemu uwolnisz drzemiącą w Tobie energię, która zamiast powstrzymywać Cię i ograniczać, od teraz będzie wspierać Cię w realizacji siebie i celu Twojej duszy. 
 
Czas nagrania: 7,5 h
Przed obejrzeniem nagrania polecamy zapoznać się z filmem „Podłączenie do Przestrzeni Energoinformacyjnej - czyli jak uczą się na Wschodzie?”
Etapy zamawiania nagrań wideo:

1. Wybierz nagranie wideo

2. Zrób przelew

DANE DO PRZELEWU:
Miłość Życia
Numer rachunku (PLN): 07102052420000270204660942
Numer rachunku (EUR): 13102052420000200204660983
Kod SWIFT (BIC code) dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW
Tytuł przelewu: imię i nazwisko osoby zamawiającej wideo (przelewy z innym opisem będą zwracane)
 
3. Wyślij maila na adres kontakt [małpa] loveoflife [kropka] pl z następującymi informacjami:
  • tytułem wybranego nagrania wideo
  • potwierdzeniem przelewu
Nagrania wideo w postaci linku do pobrania wysyłamy mailem w terminie do ok. 3 dni po otrzymaniu wpłaty na konto (zazwyczaj w poniedziałki i piątki).

Kategoria: 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.