Bóg lubi się kochać – Tom I – Ponownie narodzony

Cena: 

35.00zł
autor: Luczis
Oprawa miękka, str. 228
 
,,Kiedy świadomość się budzi, 
rozumiesz, że nawet oddając się namiętnościom, 
możesz znaleźć Drogę do Prawdy.”
 
,,Bóg lubi się kochać” jest serią książek o miłości, która porusza słońce i gwiazdy. Utworami opowiadającymi o zmysłowej krainie tantry, mistyki i duchowości. Niesamowitymi powieściami, w których główny bohater wyrusza w swoją głęboką, duchową podróż. Poszukuje w niej miłości, prawdy, sensu życia oraz pragnie zrozumieć na czym polega jedność kobiety i mężczyzny.
W pewnym okresie swojego życia główny bohater napotyka na swojej drodze niezwykłego starca, który podczas wspólnych spotkań opowiada mu zadziwiającą historię swojego życia oraz wprowadza go w tajniki alchemii i relacji damsko - męskich.
Opisywane w książkach historie (pomimo,iż czyta się je jak piękne bajki) opisują rzeczywiste zdarzenia! 
 
Bóg lubi się kochać - Tom I - Ponownie narodzony
 
Niesamowity łańcuch wydarzeń przywiódł głównego bohatera, byłego złodzieja - Aleksandra do świata tajemnic ducha oraz wprowadził go do kręgu ludzi doświadczających nadprzyrodzonych umiejętności. 
Znalazłszy się w mieszkaniu Władimira i Lejli stał się świadkiem ich niezwykłego miłosnego zespolenia. To zmieniło jego całe życie i dało mu motywację do ponownych narodzin. Z czasem Władimir zostaje nauczycielem Aleksandra i wprowadza go w tajemnice nauk duchowych i karmy, a co najważniejsze w istotę i znaczenie seksu.
W powieści nasz bohater spotyka również na drodze swoją prawdziwą miłość Lizę oraz znajduje nową pracę, gdzie może wykorzystać swoje, stare złodziejskie umiejętności, tym razem dla dobra ludzi. 
 
Fragmenty książki:
 „…Jeszcze zdążyłem zauważyć, kiedy porzucając cielesną powłokę, większa część ciała mężczyzny stopniowo zaczęła mięknąć i unosić się w dolinę rozkoszy. Kobieta dalej podtrzymywała szaleństwo rozkoszy, dosiadając wierzchem jego potężne, ale jakby już ledwie żywe ciało, całkowicie nim zawładnęła, utrzymując w swoim łonie jego nieugięte i twarde narzędzie miłości. 
Potem moja świadomość ostatecznie poddała się, i ja całą swoją istotą odleciałem do nieznanej mi wcześniej doliny rozkoszy, o której nawet nie marzyłem i nie domyślałem się, że istnieje! Dosłownie jakby czyjeś troskliwe ręce pochwyciły mnie w górę, w górę… Zacząłem poznawać rozkosz i miłość tak ogromnej siły, że z radości i wszechogarniającego szczęścia chciało mi się krzyczeć..."
 
,,...Włodzimierz zaczął podawać wiele przykładów z życia ludzi, którym udało się przypomnieć swoje poprzednie wcielenie. Przytoczył wiele podobnych faktów, np. ludzi, którzy nigdy nie byli w innym kraju, bardzo wiarygodnie opisywali dom, w którym mieszkali wcześniej i jak to wszystko wtedy wyglądało, opowiadali o swoim poprzednim życiu i ludziach, z którymi obcowali i to wszystko się potwierdziło podczas sprawdzenia…”
 
,,...Nie wiem jak to opisać, ale wtedy zrozumiałem, że moje ,,ja” jako maleńka cząsteczka ,,pierwotnej całości”, na jakiś czas powróciło do domu, tzn. tak skąd zacząłem swoją podróż w Nieskończoność, aby znów przypomnieć i uświadomić sobie ,,kim jestem”...
 
Spis treści:
Rozdział 1. Dziadek Aleksander
Rozdział 2. Zespolenie
Rozdział 3. Stróż
Rozdział 4. Ponowne narodziny
Rozdział 5. Spotkanie z Rodem 
Rozdział 6. Samotność
Rozdział 7. Rodzina i gołąb
Rozdział 8. Rozbrajająca miłość
Rozdział 10. Połączenie z cieniem
Rozdział 11. Miłość wiążąca nić
Rozdział 12. Pierwsza randka
Rozdział 13. Wieczne dusze
Rozdział 14. Doniosłość intymnego Scalenia
Rozdział 15. Złożony splot losów
Rozdział 17. Sekret doskonałości
Rozdział 18. Przez nałóg jak przez próg
Etapy zamawiania książki:
1. Wybierz książkę
 
2. Ze względu na obecną sytuację dostępne są 2 opcje wysyłki
  • Paczkomaty InPost (możliwość śledzenia przesyłki): 17,00 zł
  • Kurier InPost: 20,00zł
UWAGA: W przypadku wyboru dostawy InPost w zamówieniu prosimy o podanie numeru telefonu, na który ma przyjść kod odbioru oraz numer paczkomatu, do którego ma zostać wysłana przesyłka. Lista numerów paczkomatów dostępna jest na stronie Znajdź paczkomat.
Wysyłka zagranicę odbywa się po indywidualnej wycenie
 
3. Zrób przelew (cena ksiązki + cena wysyłki)
DANE DO PRZELEWU:
Miłość Życia
Numer rachunku (PLN): 07102052420000270204660942
Numer rachunku (EUR): 13102052420000200204660983
Kod SWIFT (BIC code) dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW
Tytuł przelewu: imię i nazwisko osoby zamawiającej książki (przelewy z innym opisem będą zwracane)
 
4. Wyślij maila na adres kontakt [małpa] loveoflife [kropka] pl z następującymi informacjami:
  • tytułem wybranej książki
  • wybraną opcją wysyłki + adresem wysyłki lub adresem paczkomatu, na który książka ma zostać wysłana oraz numerem telefonu
  • potwierdzeniem przelewu
Książki wysyłamy w terminie do ok. 3 dni po otrzymaniu wpłaty na konto (zazwyczaj w poniedziałki i piątki).

Kategoria: 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.