„BÓG LUBI SIĘ KOCHAĆ II - TRANSMIGRACJA"

Cena: 

30.00zł

Niezwykły starzec, który pojawił się na mojej drodze, opowiedział mi zadziwiającą historię swojego życia, gdzie przedstawił głęboką więź pomiędzy miłosnymi relacjami ludzi i ich duchowym rozwojem.

Niesamowity łańcuch wydarzeń przywiódł byłego złodzieja Aleksandra, do świata tajemnic ducha oraz wprowadził go do kręgu ludzi charakteryzujących się nadprzyrodzonymi właściwościami.

Znalazłszy się w mieszkaniu Władimira i Lejli, stał się świadkiem ich niezwykłego miłosnego zespolenia. To zmienia jego całe życie i daje motywację do ponownych narodzin. Nasz bohater spotyka swoją prawdziwą miłość, Lizę, znajduje nową pracę, gdzie może wykorzystać swoje stare złodziejskie umiejętności już dla dobra ludzi. Władimir został nauczycielem Aleksandra. Wprowadza go w tajemnice nauk duchowych, karmy, a co najważniejsze: w istotę i znaczenie seksu.

Aleksander powraca na drogę rozwoju duchowego, na którą wstąpił kilka żyć temu. Przy pomocy swoich „przybranych rodziców” Włodzimiera i Lejli poznaje tajemnice migracji dusz w różne ciała, staje się świadkiem ważnej inicjacji w Mongolii, podczas której energia miłosnego zespolenia zostaje wykorzystana na potrzeby duszy. Bohater przechodzi wiele poważnych prób i doświadczeń w swoim nowym życiu, z których wychodzi zwycięzcą.

Category: 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.