Tao miłości, podstawy relacji w parze i nie tylko

Cena: 

250.00zł

Ilość płyt: 

6

SKU: 

V009

(Kompletny zapis warsztatów z września 2013)

Tao Miłości, KamasutraTantraSztuka  Kochania…  to praktycznie synonimy.  

Do rozwoju duchowego potrzebna jest energia a większość ludzi  traci    mniej  lub  bardziej  świadomie  w  relacjach  – głównie przez seks. Dlatego wszystkie religie stawiają w tej dziedzinie tak wiele ograniczeń. Ale czy ograniczając, tłumiąc naturalne  popędy  możemy  osiągnąć  pozytywny  skutek?  To tak  jakby  zatkać  wszystkie  dziurki  w  czajniku  z  gotującą wodą. Wybuch gwarantowany.  

Co  zatem  robićjak  wykorzystać  te  potężne  siły  zamiast bezmyślnie trwonić?

Tao  Miłości  daje  nam  odpowiedzi  na  pytania  o prawdziwej  naturze  relacji  między  kobietą  i  mężczyzną  a także w innych obszarach życia. Daje nam też narzędzia do okiełznania energii seksualnej i wykorzystania jej do rozwoju duchowegotwórczościutrzymania  ciała  w  doskonałej kondycji do późnej starości.

Na  płytach  "Tao Miłości, Podstawy Relacji w Parze i Nie Tylko"  Luczis  w przystępny  sposób  i  z  dużą  dawką  humoru  przekazuje niezbędne informacje i uczy technik, które mogą pomóc nam "załatać  dziury"  i  zacząć  gromadzić  energię  a  stopień  świadomości  podnieść  na  wyższy  poziom.  Jak  to  może przejawić się w życiu? 

Efekty mogą Cię zadziwić :)

Czas łączny: 6h58m

DVD1 – Fundamenty

DVD2 – Orgazm wg Nauki o Miłości

DVD3 – Relacje, Para, Złote Nici

DVD4 – Uczucia, odczucia, emocje, chmiel

DVD5 – Mikrokosmiczna Orbita  – krążenie energii  w ciele i  między ludźmi

DVD6 – Wybaczanie, naprawa „trudnych” relacji

Category: 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.