Nasze Potrzeby

Drodzy Przyjaciele!

Dzięki Waszemu wsparciu i regularnej pomocy Szkoła „Miłość Życia” może rozwijać się, realizować swoją misję i coraz lepiej służyć wszystkim potrzebującym ludziom. Oprócz prowadzenia cyklicznych warsztatów w Polsce i Rosji oraz konsultacji indywidualnych prowadzimy obecnie trzy główne projekty:

  1. Budowa Świątyni Bogini Matki Ziemi
  2. Uruchomienie studia telewizyjnego w celu prowadzenia całorocznych konferencji i spotkań on-line
  3. Duchowe wyprawy do Świętych Miejsc mocy i bóstw na Ziemi.

Wszystkie te projekty bardzo czasochłonne, a do ich realizacji konieczne znaczne nakłady materialne i finansowe. Dlatego, aby mogły być one kontynuowane potrzebujemy Waszego wsparcia i zaangażowania. Aby przybliżyć Wam idee przyświecające nam przy realizacji poszczególnych projektów, poniżej przedstawiam krótkie opisy każdego z nich oraz obecne potrzeby związane z ich realizacją.

Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc i wsparcie w realizacji opisanych wyżej projektów. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś zakupić lub dołożyć się do zakupu którychś z wymienionych wyżej urządzeń/przedmiotów bardzo proszę o wcześniejszy kontakt mailowy w celu uzgodnienia szczegółów technicznych i logistycznych.

Z wyrazami wdzięczności i szacunkuLuczis

Budowa Świątyni Matki Ziemi

Dlaczego budujemy Świątynię? Spotykam się niekiedy z opiniami, że przecież bóstwa tak naprawdę nie potrzebują żadnych świątyń, budowli i miejsc kultu. Po co więc angażować tyle czasu i tak duże środki na budowę? Otóż istotą tego projektu jest nie tyle cel w postaci wybudowanej ...

Uruchomienie studia telewizyjnego

Dzięki regularnym wizytom w Polsce ciągle rosnąca grupa osób zainteresowana jest pogłębianiem wiedzy zdobytej na warsztatach. Organizowane w poprzednich latach konferencje on-line cieszyły się dużym zainteresowaniem jednak ich formuła była mocno ograniczona dostępnymi możliwościami technicznymi.

Pragnąc wyjść na przeciw rosnącej potrzebie ...

Wyprawy duchowe

Organizowane od wielu lat i cieszące się wciąż rosnącym zainteresowaniem wyprawy duchowe do Świętych miejsc, związanych głównie z kultem Matki Ziemi i innych najważniejszych bóstw na Ziemi dostarczają uczestnikom wielu unikalnych doświadczeń i przeżyć, do których warto wielokrotnie wracać nie tylko ze względów ...

Wsparcie finansowe

Z powodu wielu zajęć i zaabsorbowania różnymi tematami Luczis wstrzymał udzielanie konsultacji. Jeśli jednak chciałabyś/chciałbyś wspomóc finansowo naszą działalność możesz to zrobić przekazując dowolną kwotę na konto:

ANDREY KOZHEVNIKOV

Bank Handlowy w Warszawie S.A., ul. Goleszowska 6, 01-249 Warszawa

Nr. Rachunku PLN: 40 1030 0019 0109 8538 0001 0104
 
Serdecznie Dziękujemy :))...
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.