Luczis

Luczis

LUCZIS jest duchowym nauczycielem nauki o Miłości i mistrzem Tantry Jogi.

Urodził się w 1969 roku w Ułan-Ude w Buriacji. W wieku dwunastu lat został uczniem mistrza duchowego. Całe jego życie związane jest z jogą. Wychowany na Syberii, w pobliżu centrum buddyzmu, w naturalny sposób wraz z codziennymi informacjami, chłonął przekazy duchowe. Uczył się jogi u rosyjskiego mistrza guru Ar Santem, twórcy pierwszej w Rosji szkoły jogi - Moskiewskiej Akademii Jogi. W roku 1990 został najmłodszym jej słuchaczem, a później wykładowcą. Jest założycielem Tomskiej Szkoły Zdrowia, w której wiele lat nauczał.

Ukończył fakultet praktycznej psychologii, psychoterapii i socjoterapii w Moskwie i posiada dyplom psychologa-terapeuty.

Swoje życie poświęca przekazywaniu wiedzy duchowej.

Naucza Duchowych Praw Natury. Posiada zdolność widzenia rzeczywistości duchowej, która otacza i przenika świat fizyczny.  Pomaga innym pojąć, zaakceptować, a potem zmienić swoje losy, tak, aby mogli wypełnić misję, z jaką przyszli na Ziemię, a przede wszystkim otworzyć się i na nowo połączyć z Energią Miłości, odnajdując szczęście w Miłości Życia, bezgranicznej, wszechogarniającej i wszechobecnej Boskiej Istocie, której prawdziwe Ja istnieje wszędzie dookoła, a także w każdym z nas.

 Luczis jest człowiekiem wszechstronnie uzdolnionym, pisze książki, tworzy poezję i rysuje. Prowadzi warsztaty jogi tantrycznej, których uczestnicy otrzymują klucz do zmysłowej krainy mistyki tantry i tao miłości. Na kursach wykłada także"jasnośnienie" i interpretację snów, prowadzi też zajęcia tantry dla par oraz masażu tantrycznego. Swoją wiedzę wykłada na cyklicznych konferencjach internetowych.

 Jest organizatorem i wspaniałym przewodnikiem duchowych wyjazdów do najważniejszych miejsc mocy, oczyszczenia i transformacji na Ziemi, znajdujących się m.in. na Syberii,  w Egipcie, w Indiach i Nepalu.  

 Jest założycielem i kierownikiem Szkoły Miłość Życia, która cały czas się rozwija i rozrasta, ale przede wszystkim otwiera jej uczniów na doświadczenia Miłości Życia  i odnajdywania tej Miłości w swym wnętrzu, we wszystkich i we wszystkim.  

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.