Luczis

Luczis

LUCZIS jest wykładowcą nauki o Miłości oraz Tantry Jogi.

Urodził się w Ułan-Ude w Buriacji. Wychowany na Syberii, w pobliżu centrum buddyzmu. Uczył się jogi u rosyjskiego mistrza guru Ar Santem, twórcy pierwszej w Rosji szkoły jogi - Moskiewskiej Akademii Jogi. W roku 1990 został jej słuchaczem, a później wykładowcą.

Ukończył fakultet praktycznej psychologii, psychoterapii i socjoterapii w Moskwie i posiada dyplom psychologa-terapeuty.

Luczis jest człowiekiem wszechstronnie uzdolnionym, pisze książki, tworzy poezję i rysuje. Prowadzi warsztaty jogi tantrycznej oraz Tao miłości. Na kursach wykłada także "jasnośnienie" i interpretację snów. Prowadzi też zajęcia tantry dla par oraz masażu tantrycznego. Swoją wiedzę wykładał na cyklicznych konferencjach internetowych.

 Jest organizatorem i wspaniałym przewodnikiem duchowych wyjazdów do miejsc mocy znajdujących się m.in. na Syberii,  w Egipcie, w Indiach i Nepalu.  

 Jest założycielem i kierownikiem organizacji "Miłość Życia". Pomaga otwierać się na doświadczenia Miłości Życia  i odnajdywania tej Miłości w swym wnętrzu, we wszystkich i we wszystkim.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.