Konsultacje Luczisa

Na tej stronie podane podstawowe zasady oraz warunki przeprowadzenia konsultacji przez Luczisa.

Pierwsze co trzeba uświadomić sobie, że Bóg, stworzywszy każdy los i karmę, daje człowiekowi wszystko co jest niezbędne dla rozwiązania zawiłości w jego życiu. Jeśli osoba nie potrafi rozwiązać jakiegoś problemu samodzielnie oznacza to, że kiedyś prawdopodobnie zostały złamane Prawa Natury, opuszczone szanse, człowiek lenił się, nie przyjął przychodzących do niego „nauczycieli” , podpowiedzi, myśli, wydarzeń itd.

Każdy kto pyta powinien rozumieć, że dowolna ciężka sytuacja w jego życiu jest JEGO OSOBISTĄ NEGATYWNĄ KARMĄ. To następstwo występków, myśli oraz emocji. To jest karma, na którą on sam zasłużył bo stworzył. Dlatego nikt nie ma obowiązku rozwiązywać za niego problemu. Jeżeli sam człowiek nie ma zamiaru zmienić się oraz pracować nad sobą, dowolna pomoc zewnętrzna doprowadzi do powiększenia problemów lub przesunięcia ich w przyszłość, na dzieci, wnuki itp. Z tego punktu widzenia konsultacja może naruszyć wolną wolę pytającego, pozbyć go osobistego doświadczenia, jak również stworzyć problem w życiu odpowiadającego na pytania. Dlatego Luczis udziela konsultacji tylko na określonych warunkachwarunkach harmonijnej korzystnej dla obu stron wymiany.

Jak mówią „wtedy i wilk syty i owca cała”.

Przed zwróceniem się z prośbą o konsultację obowiązkowo doradzamy dobrze zastanowić nad wszystkimi wypunktowanymi poniżej zasadami. Tylko w przypadku pełnej zgody prosimy przystępować po kolei do ich realizacji.

 1. Luczis może podpowiedzieć sposoby rozwiązania, ale rzeczywista praca z problemem zawsze jest pracą samodzielną osoby, która problem stworzyła. To jest nieuniknione i tylko od niej zależy wynik tej pracy.
 2. Należy prawidłowo zadawać pytania. Jakie pytanie taka odpowiedź, np.:

  Nieprawidłowe pytanie: Czy mam rozwieść się z mężem czy nie? Jeśli mam wziąć rozwód co zrobić z dziećmi?

  Prawidłowe pytanie: Jak znaleźć pierwotną przyczynę naszego cierpienia w relacji z mężem? Jak odpracować te lekcje, dla których my stworzyliśmy rodzinę? Jak harmonijnie rozstać się oraz podzielić dzieci?

  Prawidłowo postawione pytanie chroni swobodę woli człowieka, wówczas może on samodzielnie podjąć decyzje. Dzięki temu to negatywne doświadczenie więcej nie powtórzy się w jego życiu.

  Jeśli rada jest narzucona z zewnątrz, człowiek jest pozbawiony swojej woli. Dlatego nieuniknienie w następstwie otrzyma powtórzenie negatywnej sytuacji aby znów mieć szansę na samodzielne przejście tej lekcji.

  Podobnie jak w szkole – nikt z dorosłych nie chodzi przecież do szkoły aby podpowiedzieć swojemu lub cudzemu dziecku jak rozwiązać zadanie. Ale każdy chętnie pomoże jeśli dziecko będzie chciało nauczyć się rozwiązywać zadania i poprosi o pomoc. To samo dotyczy konsultacji.

  Nie oczekujcie gotowych rozwiązań, ale pytajcie w jaki sposób znaleźć rozwiązanie waszego problemu w życiu. W tym celu wszystkie pytania lepiej na początku dokładnie przemyśleć, prawidłowo sformułować oraz zapisać.

 3. Po tym jak pytania zostaną przemyślane, zapisane trzeba zdecydować jak/ile/co  mogę/czuję, że chce dać od siebie za pomoc w nauce odnalezienia rozwiązań tych problemów. Kiedy zdecydujesz o sposobie/wymiarze wymiany to jeszcze przed konsultacją trzeba dokonać Dakszynę. Formę i sposób określasz samodzielnie, zważając na własne możliwości (szczegóły o Dakszynie patrz tutaj – link)
 4. Oprócz tego można dokonać Dakszynę zgodnie z zapotrzebowaniem Luczisa na budowę Świątyni
 5. Następnie możesz wysłać swoje pytania oraz informację o dokonanej Dakszynie organizatorowi lub na mail:  luchismail [małpa] gmail [kropka] com W odpowiedzi otrzymasz mail z datą oraz godziną konsultacji (to w dużej mierze zależy na ile Luczis dysponuje możliwością i czasem jej przeprowadzenia).
 6. Długość konsultacji, sposób jej przeprowadzenia oraz okoliczności są określane przez Luczisa. O wszystkich tych kwestiach Luczis decyduje z myślą o jednym  podstawowym celu – uzdrowieniu i pomocy osobie, która zwróciła się o pomoc. Tylko w ten sposób trzeba rozpatrywać wszystkie trudne momenty, przypadki dotknięcia EGO, które powstają w procesie. Niezbędne jest przede wszystkim patrzeć zawsze wewnątrz siebie, uświadamiając sobie, że wszystko co się dzieje jest skierowane na dobro pytającego, co często bywa „gorzkim” oraz bolesnym doświadczeniem (podobnie jak lekarstwa w medycynie).
 7. Luczis bierze na siebie obowiązek podchodzić do każdej osoby, która do niego zwróciła się maksymalnie uczciwie, uprzejmie i z szacunkiem. Tego samego oczekuje w stosunku do własnej osoby.
 8. Po konsultacji doradza się co najmniej 2-3 godziny z nikim nie obcować, aby nie rozpraszać energię otrzymanej informacji. Jeszcze lepiej wszystko powiedziane podczas konsultacji przemyśleć i zapisać. Zalecane jest wykonanie krótkiego „restartu” (przeładowanie świadomości), tzn, wykonać Szawasane (pozycja trupa w jodze) lub zrobić sobie krótką drzemkę. Jeśli jest taka możliwość to najlepiej jest zasnąć. Również nie jest korzystnym zwracać się o następną konsultację wcześniej niż w odstępie doby.
 9. We wszystkich pozostałych przypadkach, kiedy chcesz otrzymać konsultację pomijając schemat oraz warunki zaproponowane wyżej, jedna godzina konsultacji jest określana kwotą ofiary na Świątynie w wielkości 100 Euro. W przypadku przeprowadzenia obrządku lub np. specjalnego rytuału wielkość Dakszyny może osiągać 1000 Eur i więcej. W tym przypadku taki rodzaj konsultacji jest dokonywany przez Luczisa jako akt służenia ludziom, którzy również gotowi są służyć i ofiarować dla dobra sprawy.
 10. Dla tych którzy chcą po prostu pogadać z braku zajęć lub dla tych osób, które mają nieczyste zamiary lub wręcz szkodliwe, wystawiana jest cena długu karmicznego za przeszkadzanie w wysokości 1000 zł

  Z tego powodu prosimy uprzejmie nie przeszkadzać!

Wszystkie pozostałe osoby, potrzebujące pomocy, rady oraz informacji – serdecznie zapraszamy!

 

Z wyrazami szacunku

Luczis

 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.