KONFERENCJE

Przyjaciele!

Zapraszam Was na KONFERENCJE NA ŻYWO, "Nauka o Miłości i Duchowe Prawa Natury", które prowadzę w każdy wtorek i czwartek o godz. 22-giej (czasu polskiego).

Konferencje otwarte dla wszystkich, jednak. uczestnictwo odbywa się na zasadzie dobrowolnych datków pieniężnych bądź innego sposobu zapłaty/podziękowania w dowolnej formie wspierającej działalność nauczyciela (wsparcie techniczne, tłumaczenia tekstów, praca na stronie, pomoc przy organizacji warsztatów itp.)

Konferencje przeznaczone przede wszystkim dla ludzi na ścieżce duchowego rozwoju, w szczególności podążających drogą tantry, jakkolwiek dostępne dla wszystkich zainteresowanych, których serdecznie zapraszamy z nadzieją, że również wkroczą na drogę rozwoju świadomości i będą mogli się przygotować do trwających przemian.

Konferencja odbywa się w formie pytania-odpowiedzi. Pytania można zadawać wcześniej drogą mailową lub bezpośrednio na czacie.

Dodatkowe informacje regulujące konferencje.

  1. Wszystkie konferencje zapisywane (jeśli pozwolą na to warunki techniczne), co daje możliwość późniejszego odsłuchania, lub obejrzenia w archiwum Live Stream.
  2. Rozmowa odbywa się następująco: Luchis mówi, reszta uczestników pisze bezpośrednio na czacie. Bardzo osobiste pytania można zadawać smsem na telefon komórkowy podany w menu Skype luchis-budda.
  3. Proszę przestrzegać zasady wzajemnego szacunku. Nie dopuszczane wolne tematy, pytania odnośnie problemów osobistych, wyrazy wulgarne i przekleństwa, jak również przejawy zniewagi do statusu Nauczyciela!
  4. Odpowiedzi na pytania następują w kolejności uznanej przez Luchisa. Pytania powinny być krótkie, dokładne i precyzyjne, a także odpowiadające tematyce konferencji. Zabrania się zadawania pytań lub pisania komentarzy niezwiązanych z tematyką zajęć.
  5. Kto nie będzie przestrzegać warunków obowiązujących na konferencji zostanie ostrzeżony, a w razie nie dostosowania się - zablokowany.

Przed konferencją zapoznaj się z Materiałami a pytania możesz przesłać na adresluczis(małpka)rambler.ru

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.