Kłamstwa o Miłości - telekonferencja z Luczisem

Rodzaj wydarzenia: 

Data: 

czw., 25/01/2018 - 21:00 do 23:00
Kłamstwa o Miłości - telekonferencja z Luczisem

Już w najbliższy czwartek zapraszamy na kolejną telekonferencję z Luczisem bezpośrednio na Facebooku!

Co czwartek o godzinie 21:00, aż do przyjazdu Luczisa do Polski w lutym, będziemy spotykać się na Facebooku mając możliwość nie tylko posłuchać cennej wiedzy, ale także zadać Luczisowi na żywo pytania, na które poszukujemy odpowiedzi.Na pierwszym spotkaniu pod tytułem "Kłamstwa o miłości" Luczis omówi pojęcie Miłości i odniesie się do wielu mitów na jej temat wprowadzających duży zamęt w świadomości ludzi rozwijających się duchowo.

Najważniejsze zagadnienia:

1. Czym jest miłość?

2. Co mówią Prawa Natury na temat miłości?

3. Wszyscy bardzo pragniemy miłości więc dlaczego tak często doświadczamy jej braku?

4. Z czym mylimy miłość i dlaczego?

5. Jak w zdrowy sposób kochać siebie?

6. Czy najpierw powinniśmy pokochać siebie by mieć czym obdarzyć (jak podaje wiele źródeł) czy też ważniejsze jest by kochać innych?

7. Które z problemów dotyczących miłości wypływają najczęściej podczas indywidualnych konsultacji?

8. Jak możemy uleczyć brak miłości w dzieciństwie?

9. Jak otworzyć ponownie serce na miłość szczególnie wtedy gdy doświadczyło się wiele cierpienia?

10. Jaki jest najwyższy stopień miłości?ZAPRASZAMY SERDECZNIE!O prowadzącym:

Luchis urodził się w 1969 roku na Syberii. Całe jego życie związane jest z duchowością, jogą i naukami wschodnich mistrzów Tao. Wychowany na Syberii, w pobliżu centrum buddyzmu, w naturalny sposób wraz z codziennymi informacjami, chłonął przekazy duchowe. Uczył się u rosyjskiego mistrza Ar Santem, twórcy pierwszej w Rosji ezoterycznej szkoły jogi - Moskiewskiej Akademii Jogi.

W roku 1990 został najmłodszym jej słuchaczem, a później wykładowcą.

Ukończył fakultet praktycznej psychologii, psychoterapii i socjoterapii w Moskwie i posiada dyplom psychologa-terapeuty. Całe swoje życie poświęca przekazywaniu wiedzy duchowej.Naucza Duchowych Praw Natury. Posiada zdolność widzenia rzeczywistości duchowej, która otacza i przenika świat fizyczny. Pomaga innym pojąć, zaakceptować, a potem zmienić swoje losy, tak, aby mogli wypełnić misję, z jaką przyszli na Ziemię, a przede wszystkim otworzyć się i na nowo połączyć z Energią Miłości, odnajdując szczęście w Miłości Życia, bezgranicznej, wszechogarniającej i wszechobecnej Boskiej Istocie, której prawdziwe Ja istnieje wszędzie dookoła, a także w każdym z nas.Luczis jest człowiekiem wszechstronnie uzdolnionym, pisze książki, tworzy poezję i rysuje. Prowadzi warsztaty Tao Miłości, których uczestnicy otrzymują klucz do zmysłowej krainy mistyki Tao Miłości. Na kursach wykłada także"jasnośnienie" i interpretację snów, jest także ekspertem w dziedzinie rozwiązywania konfliktów w związkach, budowania harmonijnych relacji w parze oraz pracy z Duchowym Rodem.Liczne zaproszenia z Polski i fascynacja kulturą Słowian spowodowały, że Luczis nauczył się języka polskiego i swoje seminaria i warsztaty w Polsce prowadzi w naszym rodzimym języku. Jego charyzma, przenikliwość i charakterystyczne słowiańskie poczucie humoru sprawiają, że prowadzone przez niego warsztaty są źródłem głębokich transformacji i przemian dla wszystkich szczerze poszukujących na ścieżce duchowego rozwoju.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.