Jak zostać JaSnyWidzącym?

Rodzaj wydarzenia: 

Data: 

czw., 02/11/2017 - 18:00 do ndz., 05/11/2017 - 14:00

Miejsce: 

Ośrodek warsztatowy w Kikowie

Miejscowość: 

Jak zostać JaSnyWidzącym?

Człowiek śpi codziennie i przesypia jedną trzecią swojego życia, a mimo to sen ukrywa przed nami wiele zdumiewających tajemnic.

Dlaczego nie robić tego świadomie, tak by sen miał na nas korzystny wpływ? Wykorzystać dla własnego dobra tą niewyjaśnioną zagadkę, którą jest wzajemne przenikanie się jawy i snu.

W trakcie tego warsztatu możecie dowiedzieć się jak za dnia wpłynąć na jakość snów i sprawić, żeby stał się on jeszcze jednym elementem prowadzącym do poszerzenia świadomości. Europejczycy nie doceniają potęgi snów, nie wiedzą, że drzemie w nich moc, która potrafi odmienić życie. Przecież często informacje pochodzące z podświadomości mają większe znaczenie niż te, których dostarcza umysł świadomy.

Luczis jest nauczycielem, zgłębiającym od lat tą fascynującą dziedzinę pochodzącą ze Wschodnich tradycji, potrafi ją przekazać w dostępnej formie i nauczyć każdego jasnego śnienia i interpretacji symboli własnych snów.

Program warsztatu:

  • Część teoretyczna rozpatruje zjawisko „Ja-Sny-Widzący” – jasnych snów, dotyczących naszego życia i doświadczeń poza ciałem fizycznym.
  • Symbole senne i ich znaczenia – systematyka oparta na Tybetańskiej Jodze Śnienia, która dla osób rozwijających się duchowo jest zdecydowanie trafniejsza niż interpretacje stosowane w psychologii klasycznej (Freud, Jung, Perls)
  • Świadome śnienie, techniki wg Roberta Monroe, Hemi-Sync, biofeedback. Jak odróżnić bezpieczne i skuteczne narzędzia wspomagające od niebezpiecznych?
  • Część praktyczna obejmuje codzienne inkubacje snu (wywołanie marzenia sennego na określony temat) oraz następnego dnia ich omawianie.
  • Co oznaczają koszmary senne, jaka za nimi idzie informacja
  • Język komunikacji z Duszą. Jak zadawać prawidłowe pytania do Duszy, „zamówić” sen aby przyśniła nam się odpowiedź na to konkretne pytanie, prawidłowa interpretacja języka Duszy
  • Jak umawiać się z Duszą w kwestii snów, abyśmy wiedzieli czy pokazuje nam przeszłość czy przyszłość
  • BHP podróży poza ciałem. Czego możemy się spodziewać i jak reagować w różnych sytuacjach
  • Bezsenność i zaburzenia snu – Jaką niesie informację dla nas i dla naszego życia w tu i teraz
  • Inicjacja na „Ja-Sny-Widzącego” przeprowadzana przez Luczisa na koniec warsztatu.

Wieczorami Luczis tradycyjnie zaprasza na Cinema Club – wspólne oglądanie filmów o tematyce poruszanej na warsztatach oraz ich wspólne omawianie.

Informacje organizacyjne:

Organizator: Stowarzyszenie „Miłość Życia”

Zapisy: formularz rejestracyjny

Zajęcia rozpoczynamy w czwartek kolacją o godz. 18:00 i kończymy w niedzielę obiadem ok. godz. 14:00.

Koszt uczestnictwa: cena podstawowa 790,00 zł, cena przy wpłacie do 20.10. 590 zł plus koszty pobytu i wyżywienia:

Miejsce w pokoju 2-osobowym z łazienką – 390,00 zł

Miejsce w pokoju 3 lub 5-osobowym z łazienką – 360 zł

Miejsce na poddaszu (na materacach, konieczny własny śpiwór)– 330 zł

Cena obejmuje 3 noclegi oraz całodzienne przepyszne wyżywienie wegetariańskie. Dodatkowo na naszych warsztatach zawsze zapewniamy nieograniczony dostęp do kawy, herbaty i przekąsek.

Informacje: warsztaty [małpa] loveoflife [kropka] pl, tel. 605 360 350

Przewidujemy dodatkowe zniżki za udział w kilku warsztatach.

W trakcie warsztatów mogą być wykonywane lekkie ćwiczenia fizyczne lub oddechowe. W związku z tym preferowany jest luźny, wygodny strój oraz klapki lub kapcie. Zdecydowanie zalecamy również zabranie przyborów do pisania (notatnik, długopis).

 

strona www: 

Tematyka: 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.