Energia seksualna w Parze – Nowe Prawa na Nowe Czasy

Rodzaj wydarzenia: 

Data: 

pt., 23/02/2018 - 12:00 do ndz., 25/02/2018 - 15:00

Miejsce: 

Leśniczówka Przyłęsko
Energia seksualna w Parze – Nowe Prawa na Nowe Czasy

Intensywny warsztat praktyczny

„Nie ma Mocy bez posiadającego Moc. Moc to Shakti – Wielka Matka Wszechświata, posiadaczem Mocy jest Shiva. Nie ma Shivy bez Shakti, a Shakti bez Shivy.”

Osho

Jak powiedział Einstein – „Wszystko jest energią”. Na Ziemi najważniejszym rodzajem energii jest Energia Życia, która w ludzkim ciele przejawia się w postaci energii seksualnej – Kundalini. Od prawidłowego posługiwania się tą energią zależy praktycznie każdy aspekt naszego życia – zdrowie fizyczne, równowaga emocjonalna, zdolności mentalne, a przede wszystkim potencjał rozwoju duchowego.

Wiedzieli o tym zarówno starożytni mędrcy jak i jawni i niejawni władcy, którzy manipulując tą energią w społeczeństwie poprzez zakazy i nakazy religijne, tworzenie tabu itd. utrzymywali całe społeczeństwa w nieświadomości, posłuszeństwie i zależności.

Sami natomiast znając prawa rządzące wymianą Energii Życia pomiędzy kobietą i mężczyzną, przestrzegali ich wzrastając zarówno w obszarze materii jak i ducha.

Świetnymi znawcami tych zagadnień byli również starożytni Słowianie, którzy prawa rządzące wymianą Energii Życia nazwali Prawami Rita, a zjawiskiem, na które szczególnie zwracali uwagę była telegonia. Konsekwencje telegonii dotyczą nie tylko osób rozpoczynających życie seksualne, jak się powszechnie uważa, ale każdego z nas przez całe życie aż do śmierci.

Niestety prawa odkryte i stosowane przez starożytnych wraz z końcem poprzedniej epoki przestają obowiązywać. Jesteśmy u progu Nowej Ziemi, która rządzi się zupełnie nowymi prawami i zasadami. Największe zmiany zachodzą obecnie w obszarze zasad harmonijnej wymiany Energii Życia w parze, czego efekty widzimy na co dzień gołym okiem: rozpadające się związki, seksoholizm, impotencja, oziębłość, niestabilność emocjonalna, dewiacje seksualne, zaburzenia tożsamości płciowej, brak świadomości roli mężczyzny i roli kobiety w związku, brak jasności swojej drogi życiowej, problemy materialne, wypalenie zawodowe – to wszystko efekty nieumiejętnego zarządzania Energią Życia.

Warsztat będzie składał się z części teoretycznej, w której zostaną omówione nowe zasady harmonijnej wymiany energii seksualnej w parze, w tym:

 • Prawa Rita i zjawisko telegonii – czym są i jak działają?
 • Komu zależy na ukrywaniu praw wymiany energii seksualnej i dlaczego?
 • Dlaczego dotychczasowe Prawa Natury przestają obowiązywać?
 • Jak dostroić swoje ciało i świadomość do Nowych Czasów?

Najważniejszą częścią warsztatu będzie rozbudowany moduł praktyczny, w trakcie którego będziemy uczyć się rozpoznawać i świadomie kierować Energią Życia na potrzeby własne i partnera.

Nauczysz się jak uprawiać seks bez strat energetycznych (bez ejakulacji), jak zwiększyć własny energetyczny potencjał twórczy, jak osiągnąć stan całkowitego połączenia z partnerem/partnerką i wyzbyć się egoistycznych pragnień. Zrozumiesz co to jest Służenie w miłosnym zespoleniu opartym na zasadach Miłości.

To wszystko odmieni Twoje dotychczasowe spojrzenie na partnera, związek, seks i Miłość.

PODCZAS ZAJĘĆ POZNASZ:

 • Praktyki sublimacji energii seksualnej i skierowanie jej na duchowy rozwój, zdrowie, zwiększenie siły woli, rozwój świadomości i zdolności psychicznych
 • Ćwiczenia w parach, treningi i medytacji uczące harmonijnej wymiany spolaryzowanych energii Ying-Jang w parze, rodzinie, społeczeństwie itd.
 • Ćwiczenia niezbędne dla rozwoju harmonijnej, seksualnej relacji w parze, tzn. aktu miłosnego w jedności z partnerem, opartego przede wszystkim na miłości i szacunku.
 • Ćwiczenia i praktyki odmładzania i uzdrawiania organizmu przy pomocy niewykorzystanych nadwyżek Energii Życia.
 • Praktykę stworzenia obrazu „nieśmiertelnego zarodka” duchownego ciała człowieka. W teoretycznej części będzie dokładnie wytłumaczone samo pojęcie tego potężnego energetycznego źródła wewnątrz fizycznego ciała człowieka oraz sposoby tworzenia wysokiego potencjału energetycznego niezbędnego dla jego powstania.

ĆWICZENIA FIZYCZNE w parach i indywidualne m.in.:

 • praktyki, które uczą sublimacji nadmiaru energii seksualnej w celu przyspieszenia duchowego rozwoju, podwyższenia twórczego potencjału oraz wzrostu witalności w życiu człowieka w tym: Wielki Ciąg, Orbita Mikrokosmosu, Oddech Jajników, medytacja Niebo Ziemia indywidualnie i w parach
 • ćwiczenia w celu stworzenia mocnego energetycznego źródła wewnątrz ciała na potrzeby duszy oraz fizycznego istnienia.
 • ćwiczenia z praktyk odmładzania organizmu w tym Żar Ptak, Oddech Siłowy i wiele innych

DZIĘKI WARSZTATOWI NAUCZYSZ SIĘ JAK:

 • uzdrawiać związki by żyć w harmonii ze sobą, swoim ciałem i z drugą połową
 • odzyskać swoją energię i panowanie nad emocjami
 • uniknąć strat energetycznych podczas stosunku
 • pozbyć się blokad i toksyn energetycznych z ciała fizycznego i ciał subtelnych oraz wewnętrznych zahamowań
 • zacząć świadomie i z Miłością kierować energią seksualną

Na zajęcia zapraszamy pary oraz singli (zgłoszenia będą przyjmowane z uwzględnieniem równowagi uczestnictwa kobiet i mężczyzn).

Zajęcia odbywają się w atmosferze wzajemnego zaufania, z przestrzeganiem i uszanowaniem osobistych granic, a wszystkie praktyki poznane w trakcie warsztatu przydadzą się i przyniosą wiele korzyści w życiu intymnym każdemu z uczestników.

Co wieczór będzie pokaz filmów o tematyce związanej wymianą energii w parze, z następnym omawianiem praktyk i ćwiczeń.

Informacje organizacyjne:

Zajęcia rozpoczynamy w piątek o godz. 12:00 a kończymy w niedzielę po obiedzie ok. godz. 16:00.

Koszt uczestnictwa: cena podstawowa 890 zł/os. lub 1650 zł/para, cena przy wpłacie do 15.02. 740,00 zł/os. lub 1400 zł/para.

Jako pary traktujemy osoby w stałym związku.

Dla uczestników dwóch warsztatów edycji "Zima 2018" dodatkowa zniżka 15%.

Koszty noclegów i wyżywienia - 340 zł/cały pobyt.

Noclegi w 2-osobowych pokojach z łazienką oraz pyszne posiłki wegetariańskie.

Informacje dodatkowe: warsztaty [małpa] loveoflife [kropka] pl, tel. 605 360 350

Na zajęcia będzie potrzebne swobodne ubranie, nie krępujące ruchów, najlepiej z naturalnych tkanin. Dla wykonania niektórych ćwiczeń dla kobiet jest zalecana szeroka, długa spódnica, a dla mężczyzn - pareo, sarong (duża chusta) oraz klapki lub kapcie. Zdecydowanie zalecamy również zabranie przyborów do pisania (notatnik, długopis).

UWAGA! Ośrodek nie dysponuje karimatami, kocami ani poduszkami do medytacji, dlatego konieczne jest zabranie przynajmniej jednego lub dwóch kocy, a najlepiej karimaty i koca.

Prowadzący: Luczis - http://loveoflife.pl/pl/luczis

Zapisy: http://zapisy.loveoflife.pl/

Organizator: 

Stowarzyszenie "Miłość Życia"

Dla kogo: 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.