EMOCJE W ZWIĄZKACH, KARMICZNE ZWIĄZKI, RODZINA, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Rodzaj wydarzenia: 

Data: 

czw., 26/11/2015 - 17:00 do ndz., 29/11/2015 - 13:00

Miejsce: 

Ośrodek Warsztatowy "Dom Światła Tęczy" w Jaworze k. Wrocławia

Miejscowość: 

Związki, rodzina, relacji bliższe lub dalsze z płcią przeciwną - jak często te tematy są przyczyną naszych zmartwień?
Niestety, zbyt często. Celem tego warsztatu jest zapoznanie uczestników praktyczną z wiedzą na ten temat z wschodnich nauk o miłości (Tao, tantra i inne).

Niezwykle ceniony nauczyciel przedstawi pogląd, który reprezentują starodawne nauki o miłości ze Wschodu oraz podzieli się ze słuchaczami wiedzą zupełnie zapomnianą w dzisiejszych czasach, która niekiedy może zaszokować słuchaczy, bo przez stulecia była celowo ukrywana przed ludźmi, aby prościej sprawować nad nimi kontrolę.

• Wierność, zdrada, zazdrość, monogamia, poligamia – jak wschodnie nauki o miłości traktują te kwestie.
• Jedność i walka przeciwieństw – prawo kosmosu, które dowolną relację skazuje na zaostrzenie w celu jej rozwoju, ale nie wzrostu konfliktu.
• Energetyczna teoria „pary”, prawdziwa para, „aktualna para”, duchowa para. Co to jest?
• Dlaczego wystygły uczucia? Gdzie się podziała miłość?
• Dlaczego po seksie relacja zmienia się? Dlaczego partner staje się innym po ślubie i stosunkach seksualnych?
• Nieodwzajemniona miłość. Złamane serce. Męka samotności.
• Jaka jest prawdziwa przyczyna powstania konfliktów w związkach? Dlaczego kochamy a jednak walczymy z najbliższymi?
• Jak odróżnić głos naszej duszy (intuicja) od podpowiedzi EGO?
• Jak zbudować trwały, harmonijny, przepełniony miłością i pasją związek? Dlaczego dzisiaj jest trudniej niż kiedyś?
• „Marzenie każdego mężczyzny” i „Sen Julii” – do czego doprowadzą „różowe okulary” lub jak prawidłowo zakończyć relację na poziomie fizycznym, energetycznym, uczuciowo-emocjonalnym, mentalnym oraz na poziomie duszy.
• Dlaczego mężczyźni przestają nosić na rękach swoje wybranki po ślubie, a kobiety zaczynają zrzędzić?

Powyższe zagadnienia to swoisty „alfabet” Nauki o Miłości. Bez jego znajomości próba zbudowania harmonijnego, przepełnionego miłością związku przypomina próbę przejścia przez pole minowe z zawiązanymi oczami bez wykrywacza min.
Starożytni wiedzieli o wiele więcej niż obecnie na temat prawidłowych zasad budowania relacji mężczyzny i kobiety. I chociaż sporo z tej wiedzy było utajnione, sporo stracono, wiele zniekształcono, warto odkryć dla siebie na nowo to, co zachowało się. Bywa to czasami zaskoczeniem dla współczesnego człowieka.
Prowadzący - Luchis posiada szeroką wiedzę nie tylko z zakresu tantry. Podczas zajęć będzie sporo danych naukowych, bo czas nie stoi w miejscu i naukowcy też potwierdzają swoimi badaniami wiele założeń ze starożytnej wiedzy.
Po tym warsztacie większość nurtujących Cię kwestii i dylematów na temat relacji przejdzie do przeszłości. Więcej świadomości, więcej zrozumienia obecnego stanu rzeczy w swoich relacjach, w jaki sposób dokonywać zmian w „powtarzających” scenariuszach – taką wiedzę wyniesiesz z tego warsztatu. Jest to w wielu przypadkach bezcenna wiedza, mało znana, wręcz unikatowa.
Szczególnie będzie zaakcentowany temat tzw. negatywnych więzi, trudnych związków, które źle wpływają na nas, zaburzają harmonię. Jak zatrzymać negatywną energię w byłych relacjach, jak przekształcić to w pozytywną więź? Jak prawidłowo kończyć relacje? Jak stworzyć nową parę?

Warsztat będzie szczególnie ciekawy dla osób pragnących radykalnej poprawy w swoim dotychczasowym życiu partnerskim, odważnych umysłem, gotowych na zmiany.
Zajęcia są ilustrowane dużą ilością slajdów, wieczorami będą odbywać się pokazy filmów fabularnych demonstrujących tematykę.

Luchis jest duchowym nauczycielem, artystą oraz mistrzem Tantry Jogi w Szkole "Miłość Życia" już od ponad 20-stu lat. Posiada także dyplom psychologa-terapeuty. Założyciel Tomskiej Szkoły Zdrowia, w której nauczał wiele lat.
Wychowywany na Syberii w pobliżu centrum buddyzmu w naturalny sposób i z pomocą nauczycieli chłonął przekazy duchowe. W wielu 12 lat został uczniem mistrza duchowego. Prowadzi warsztaty jogi tantrycznej, na których uczestnicy otrzymują klucz do zmysłowej krainy mistyki tantry i tao miłości. Na kursach wykłada także naukę "jasnośnienia" i interpretację snów.

POZIOM OTWARTY: zapraszamy osoby nowe, średnio-zaawansowane i zaawansowane!
Na zajęcia należy zabrać:
• Zeszyt/notatnik i coś do pisania, chusteczki higieniczne.
• Klapki lub kapcie do swobodnego poruszania się po ośrodku
• Wygodne swobodne ubranie nie krępujące ruchów, najlepiej z tkanin naturalnych

Informacje organizacyjne:
Zapisy, kontakt do organizatora: Katarzyna Sitarz, tel. 506 092 201, e-mail: katarzyna.stw@gmail.com

Organizator: 

Ośrodek Warsztatowy "Dom Światła Tęczy"
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.