Budowa Świątyni Matki Ziemi

Dlaczego budujemy Świątynię? Spotykam się niekiedy z opiniami, że przecież bóstwa tak naprawdę nie potrzebują żadnych świątyń, budowli i miejsc kultu. Po co więc angażować tyle czasu i tak duże środki na budowę? Otóż istotą tego projektu jest nie tyle cel w postaci wybudowanej świątyni, ile droga do jego osiągnięcia, a więc zaangażowanie dziesiątek, a nawet setek ludzi poświęcających swój czas, energię i pieniądze. To ta energia, kierowana z czystą intencją przez tak wiele osób jest najcenniejsza i najważniejsza dla Bogini Matki, która w obecnych, przełomowych czasach szczególnie potrzebuje naszej uwagi. Dzięki takim projektom jak nasz możemy pokazać, że coraz więcej osób na Ziemi budzi się, coraz więcej osób chce pojednania i powrotu harmonii pomiędzy energią męską i żeńską na naszej pięknej planecie.

Świątynia budowana jest na Syberii w okolicach jeziora Bajkał, na szczycie góry, na terenie, na którym na przełomie XIX i XX w. prowadził swoją działalność nieśmiertelny Lama Itigiełow. Świątynia budowana jest w ramach kompleksu budynków, który będzie służył okolicznym mieszkańcom oraz adeptom z całego świata chcącym doświadczyć niezwykłej energii Matki Ziemi na łonie czystej i dzikiej syberyjskiej natury.

Obecnie prowadzimy prace ziemne i przygotowawcze do postawienia budynków, potrzebny jest więc ciężki sprzęt budowlany, w szczególności samochód ciężarowy z podnośnikiem typu HDS oraz koparko-ładowarka z wymiennym osprzętem. Bardzo przydatny w dalszych etapach budowy będzie również ploter frezujący do rzeźby w drewnie. Zdecydowaną większość drobnego sprzętu i elektronarzędzi dzięki pomocy wspaniałych darczyńców udało się nam już zgromadzić, do kupienia pozostał jeszcze wydajny, przemysłowy odkurzacz myjący oraz niektóre, specjalistyczne, drobne elektronarzędzia. Bardzo potrzebne, szczególnie w 2017 r. będą też sadzonki cedru, sosny i innych iglaków w dużych ilościach.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.