Harmonogram warsztatów i wykładów Luczisa w 2016






*|MC:SUBJECT|*



PEŁNY PROGRAM POBYTU LUCZISA

14.10. - 13.11.2016 r.


Energia seksualna w rozwoju duchowym człowieka

Wykład

14.10.2016 r. godz. 17:30 - 21:00



Studio Jogi YAM, ul. Kochanowskiego 4, Poznań



Jeżeli chcesz dowiedzieć się co na ten temat mają do przekazania wschodnie nauki o miłości (tao, tantra, kamasutra, wiedza starosłowiańska itd.) to ten wykład jest dla Ciebie!

W ramach tego wykładu Luczis omówi następujące tematy:

  • Dlaczego wszystkie religie mają ograniczenia lub zakazy dotyczące życia intymnego?
  • Jaką rolę odgrywa seks w rozwoju duchowym człowieka?
  • Jaka jest prawdziwa natura energii seksualnej i dlaczego wiedza na ten temat od wieków jest ukrywana i manipulowana?
  • Dlaczego seks potrafi zdegradować lub odwrotnie „wnieść do nieba”? Od czego to zależy?
  • Jakie najczęstsze błędy popełniamy w relacjach seksualnych, do czego one prowadzą i dlaczego tak często nie zdajemy sobie z nich sprawy?
  • Co trzeba wiedzieć aby zachować witalność na długie lata – największa tajemnica ukrywana tysiąclecia od ludzi

Cennik, dostępne zniżki i informacje organizacyjne

dostępne są >>TUTAJ


Wymiana Energetyczna wg Wschodnich Nauk o Miłości

Intensywny warsztat

Po raz pierwszy w Polsce w tej formie!



15-16.10.2016 r. sob. 10:00 - 19:00 niedz. 9:00 - 18:00



Studio Jogi YAM, ul. Kochanowskiego 4, Poznań

Część teoretyczna warsztatu obejmuje m. in. następne tematy:

  • Ogólna teoria o energetyce człowieka od momentu jej „powstania” do momentu „podziału” na mężczyznę i kobietę oraz sytuacja dzisiejsza.
  • Dlaczego człowiek był „podzielony” na płci przeciwne? – najbardziej tajemny tekst o energetyce dowolnej męsko/żeńskiej pary.
  • Energetyczna piramida Boga.
  • Naturalne podstawy wymiany energii pomiędzy ludźmi: czy może człowiek przeżyć jeśli nie będzie obcował z innymi?

Sporo będzie też o wymianie w relacjach:

  • Podstawy harmonijnej relacji: jak nie tracić oraz nie przejadać się energią?
  • Jak nie być ofiarą wampiryzmu lub nie nabrać zbędnej nadwagi?.
  • Ile procent energii trzeba zostawić w rodzinie, parze, dzieciom, rodzicom, pracy, rozwojowi duchowemu, ile procent pozostawić dla świata zewnętrznego?
  • Jak wymieniać się energią w parze przy tym wzrastać duchowo i energetycznie?
  • Dlaczego w niektórych przypadkach można „nazbierać” negatyw i jakie prawo reguluje wymianę w takich przypadkach?
  • Prawa natury określające wymianę energetyczną w parze.
  • Jakich praw trzeba przestrzegać aby nigdy nie tracić swojej energii i nie pobierać zbędnej cudzej, wiążąc się karmicznie.
  • Negatywne skutki telegonii – wymiany energetycznej – jako następstwo złamania praw natury.

Praktyczne ćwiczenia i treningi dla nauki wymiany: Praktyki wymiany w rodzinie, w codzienności, w tańcu, podczas seksu, jedzenia, na ulicy, w transporcie i innych sytuacjach. Modlitwy i mantry wykorzystywane dla harmonijnej wymiany energii.

Praktyczne nawyki dla wypracowania stabilnego bilansu energetycznego wewnątrz pary i dla każdego uczestnika tej pary.

Dynamiczne ćwiczenia, pranajamy z jogi, oddechowe praktyki w celu wypracowania stabilnych zdolności do wymiany energetycznej.

Po szczegółowe informacje kliknij

>>TUTAJ


Ród, Przodkowie, Rodzina, Czasza Rodowa

Wykład wprowadzający

19.10.2016 r. godz. 17:30 - 21:00



Dom Dźwięku, ul. Sikorskiego 17/18, Poznań

Kiedyś w starosłowiańskiej tradycji przodkowie odgrywali kluczową rolę w życiu człowieka, który nie tylko ich czcił, pamiętał i szanował, ale potrafił także utrzymywać porozumienie, pytał o rady, kontaktując z nimi przy pomocy rytuałów i modlitw. To były postaci obecne w życiu, a nie tylko zdjęcia w rodzinnym albumie.

Wiemy, że życie zawdzięczamy rodzicom i naszym przodkom, więc jak możemy rozwijać się, iść do przodu bez mocnego kontaktu i oparcia na własnym Rodzie? Kto jak nie Ród ma nas wspierać i opiekować się i prowadzić?

Kiedy uda nam się nawiązać łączność z Rodem, możemy dzięki jego wsparciu na dużo głębszych poziomach pracować z własną podświadomością, nadświadomością i Duszą.

Jest to szczególnie istotne w dzisiejszych czasach, pełnych chaosu i manipulacji, bo kontakt z własnym Rodem gwarantuje dostęp do sprawdzonych informacji z naszego własnego źródła.

Wykład prowadzony przez Luczisa ma za cel zapoznanie uczestników głębiej z tym tematem, przedstawienie spojrzenia wschodnich nauk na to zagadnienie.

Poniżej przedstawiamy krótki spis pojęć, które będą rozpatrywane podczas wykładu.

  • Ród Ziemski, Ród Duchowy, co to jest?
  • Pojęcie Rodu, rodziny, klanu, duchy przodków. Przynależność do rodu, „wyrzutek”.
  • Pojęcie „Starszyzna Rodu”, „faworyt Rodu”.
  • Co to jest Czasza Rodowa? Do czego służy?
  • Praktyki odnowienia połączenia z własnym Rodem, odbudowa pamięci rodowej,
  • Jak wejść w kontakt z własnym Rodem?
  • Stworzenie w mieszkaniu lub domu przestrzeni dla Ołtarza Rodowego – portalu ułatwiającego obustronną komunikację z Rodem

Wykład jak zwykle będzie ilustrowany dużą ilością slajdów z unikalnymi materiałami z kolekcji autora, który od lat zajmuje się tematem i przedstawi Wam tą prastarą wiedzę tak bardzo zapomnianą i ukrywaną w dzisiejszych czasach w naszej kulturze.

Osoby, które zainteresuje temat będą miały okazję pogłębić go bardzo na 3-dniowym wyjazdowym kursie o Rodzie, który w tak zaawansowanej formie odbędzie się po raz pierwszy w rejonie Białowieży w okolicach potężnych miejsc mocy w terminie 11-13 listopada.

Cennik, dostępne zniżki i informacje organizacyjne

dostępne są >>TUTAJ


Mężczyzna Nowej Ery!

Wykład i mini-warsztat

20.10.2016 r. godz. 17:30 - 21:00



Dom Dźwięku, ul. Sikorskiego 17/18, Poznań

W ramach tego wykładu Luczis omówi następujące tematy:



• W jaki sposób zmiany kulturowe i energetyczne na Ziemi w XX i XXI w. wpłynęły na mężczyzn? W jakim kierunku idą te zmiany?

• Mężczyzna i materia, mężczyzna i duchowość – co zmieniło się i jak?

• Co teraz jest najważniejsze dla mężczyzny w relacji z kobietą z punktu widzenia Praw Natury? Jakie wzorce i Prawa Natury w ostatnich latach straciły swoją ważność, a jakie zyskały?



Wykład szczególnie wartościowy będzie dla ojców posiadających synów oraz mężczyzn planujących zostać ojcami. Na warsztacie dowiesz się na czym polega prawidłowa relacja ojca z synem w różnym wieku, jak prawidłowo wprowadzić syna w dorosłość, jaka jest rola matki w budowaniu prawidłowej relacji ojca z synem, kiedy z punktu widzenia praw natury najkorzystniejsze jest rozpoczęcie stosunków intymnych przez synów i córki i jak prawidłowo wprowadzić dzieci w ten obszar.



UWAGA!

Specjalna zniżka dla ojców z synami!

Takie „pary” mogą wziąć udział w warsztacie w cenie jednej osoby.




UWAGA! Specjalna zniżka dla ojców z synami!

Cennik, dostępne zniżki i informacje organizacyjne

dostępne są >>TUTAJ


Jak zostać "Ja-Sny-Widzącym"?

Warsztat dla początkujących

21.10.2016 r. godz. 9:00 - 19:00



Dom Dźwięku, ul. Sikorskiego 17/18, Poznań

Człowiek śpi codziennie i przesypia jedną trzecią swojego życia, a mimo to sen ukrywa przed nami wiele zdumiewających tajemnic.

Dlaczego nie robić tego świadomie, tak by sen miał na nas korzystny wpływ? Wykorzystać dla własnego dobra tą niewyjaśnioną zagadkę, którą jest wzajemne przenikanie się jawy i snu.

W trakcie tego warsztatu możecie dowiedzieć się jak za dnia wpłynąć na jakość snów i sprawić, żeby stał się on jeszcze jednym elementem prowadzącym do poszerzenia waszej świadomości. Europejczycy nie doceniają potęgi snów, nie wiedzą, że drzemie w nich moc, która potrafi odmienić życie. Przecież często informacje pochodzące z podświadomości mają większe znaczenie niż te, których dostarcza umysł świadomy.

Luczis jest nauczycielem, zgłębiającym od lat tą fascynującą dziedzinę pochodzącą ze Wschodnich tradycji, potrafi ją przekazać w dostępnej formie i nauczyć każdego jasnego śnienia i interpretacji symboli własnych snów.

Program warsztatu:

  • część teoretyczna rozpatruje zjawisko „Ja-Sny-Widzący” – jasnych snów, dotyczących naszego życia i doświadczeń poza ciałem fizycznym.
  • symbole i znaczenia snów, ich rodzaje.
  • Świadome śnienie, techniki wg Roberta Monroe, Hemi-Sync, biofeedback. Jak odróżnić bezpieczne i skuteczne narzędzia wspomagające od niebezpiecznych?
  • część praktyczna obejmuje codzienne inkubacje snu (wywołanie marzenia sennego na określony temat) oraz następnego dnia ich omawianie.
  • inicjacja na „Ja-Sny-Widzącego” przeprowadzana przez Luczisa na koniec warsztatu.

Cennik, dostępne zniżki i informacje organizacyjne

dostępne są >>TUTAJ


Uroczysta Pudża z udziałem żywiołu Ognia



22.10.2016 r. godz. 7:00 - 9:00



Okolice Kórnika pod Poznaniem

Pudża (puja) to symboliczny rytuał wyrażenia wdzięczności lub swoich potrzeb. Umożliwia nawiązanie kontaktu z wyższymi energiami, komunikację z Rodem i przewodnikami. Pudża jest też potężnym narzędziem do wzmacniania kontaktu ze swoją Duszą. Szczególną moc ma przeprowadzona z udziałem żywiołu Ognia.

Dlatego, dzięki uprzejmości przyjaciół Szkoły "Miłość Życia" w tym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy uroczystą pudżę w okolicach Poznania w miejscu przepełnionym energią Natury. Luczis posiada ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu tego rytuału, możemy więc być pewni, że będzie to niezwykłe wydarzenie.



Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby. Te, które posiadają Czasze Rodowe warto, aby zabrały je ze sobą. Przydadzą się także nasiona, orzechy itp. O szczegóły prosimy pytać mailowo lub telefonicznie organizatorów.


Jak z Udręki Przejść do Szczęśliwego Życia

Intensywny warsztat - Po raz pierwszy w Polsce!



22-23.10.2016 r. godz. 9:00 - 19:00



Dom Dźwięku, ul. Sikorskiego 17/18, Poznań



W naszym codziennym życiu mamy dużo „bodźców”, które potrafią wyprowadzić z równowagi nawet świętego. Wpadamy w gniew, rozpacz, żal, euforię, wkurzamy się i naiwnie oczekujemy czegoś od sytuacji, bliskich, rodziny, rządu, współpracowników itd. Tak jakby nasz spokój i szczęśliwe życie zależało od „czegoś” na zewnątrz.

Czy musi tak być zawsze? Czy można to zmienić?

Oczywiście, że TAK. Ten warsztat będzie poświęcony tematu naszych „częstych udręk”, np.:

  • Dlaczego mąż/żona ciągle coś robi „na złość” i nie chce zmienić się?
  • Dlaczego Twoje dziecko, które kochasz, czasami doprowadza Cię do szału?
  • Dlaczego partner w biznesie stawi Ciebie w trudne sytuacje?
  • Dlaczego Twoje rodzice nadal potrafią Cię wyprowadzić z równowagi?
Kiedy emocje opadną jak kurz po burzy, widzimy często, że nie warto było tracić tyle sił bo i tak to nic nie zmieni. Ale „mleko już się rozlało”... Co teraz zrobisz kiedy przykre słowa JUŻ zostały wypowiedziane, usłyszane, kiedy bliscy i Ty sam cierpisz? Kiedy wszyscy czują się zranieni? Czy da się naprawić to?

TAK! Oto właśnie chodzi, że da się!




Podczas zajęć poznasz:
  • Podstawy teorii, tzn. czym są emocje i jaka jest ich rola w rozwoju człowieka wg. starożytnych wschodnich nauk
  • Jakie zmiany nastąpiły w obszarach "niefizycznych" w ostatnich latach i jaki ma to wpływ na sposoby pracy z emocjami
  • Różnice w podejściu współczesnej psychologii oraz dawnych nauk do życia uczuciowego i emocjonalnego człowieka.
  • Emocje pozytywne lub negatywne. Czy tak naprawdę jest różnica między nimi?
  • Czy istnieją negatywne uczucia?
  • Praktyki, techniki pracy ze sobą skierowane na emocje, uczucia, przeżycia wewnętrzne.
  • Ćwiczenia, pozwalające na odzyskanie energii utraconej podczas sytuacji konfliktowych: „wzburzenia” „ wkur…nia” „szału” w kłótniach, skandalach itd.
Podczas kursu będzie również podana technika „pracy z cieniem”, która pozwoli zintegrować naszą „ciemną” stronę osobowości i uwolnić ogromną energię, która od teraz będzie Cię wspierać w życiu.
Nauczysz się jak:
  • zachowywać się w sytuacjach konfliktowych unikając strat energetycznych;
  • odzyskać panowanie nad emocjami, odzyskać swoją energię;
  • nie bać trudnych spraw, tematów, rozmów itd. rozwiązując „na bieżąco” te sytuacje;
  • żyć w harmonii ze sobą, z innymi, tworząc szczęśliwe relacje bez lęku.


Szczególnie wartościowe będą najnowsze, niedostępne gdzie indziej informacje na temat dynamicznie zmieniającej się obecnie sytuacji energetycznej na naszej planecie i wpływu tych zmian na nasze emocje i nowe sposoby pracy z nimi.

Po szczegółowe informacje kliknij

>>TUTAJ


Wymiana energetyczna w relacjach

Dla tych, którzy wiedzą, że warto wstać rano :)

22.10.2016 r. godz. 6:00 - 8:00



Okolice Kórnika pod Poznaniem


 

Energia w Związku

Intensywny warsztat

27-28.10.2016 r. godz. 10:00 - 18:00



WARSZAWA





Po szczegółowe informacje na temat tego warsztatu przejdź na stronę organizatora

>>TUTAJ


Energia Twojego Biznesu

Intensywny warsztat - Po raz pierwszy w Polsce!

29-30.10.2016 r. godz. 10:00 - 18:00



WARSZAWA





Po szczegółowe informacje na temat tego warsztatu przejdź na stronę organizatora

>>TUTAJ


Poznaj Siebie!

Intensywny warsztat z elementami pracy z Cieniem

30.10. - 2.11.2016 r.



Ośrodek Warsztatowy w Kikowie



Człowiek staje się prawdziwie szczęśliwym dopiero kiedy odkryje swoje miejsce na Ziemi, swoją misję i prawdziwy cel swojego istnienia. Aby te poszukiwania zakończyły się sukcesem konieczne jest odkrycie jakimi dysponujemy predyspozycjami, możliwościami, a także ograniczeniami.

Czy masz poczucie spełnienia w życiu, realizacji swojej misji życiowej czy raczej nie wiesz jaką pójść drogą, w którą stronę skierować swoją energię? Czy doświadczasz coraz to nowych przeszkód na ścieżce rozwoju i nie masz już pomysłu jak sobie z nimi radzić? Czy masz poczucie, że Twoje życie stoi w miejscu lub kręci się w kółko? Wciąż powtarzasz te same błędy, programy, schematy i nie masz pomysłu jak wyzwolić się z tego błędnego koła? Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiesz twierdząco, ten warsztat jest właśnie dla Ciebie.

Kiedy pomożesz sobie odnaleźć odpowiedź na pytanie „KIM JESTEM?, odpowiedź na pozostałe trudne pytania z zakresu: Dokąd mam podążać? Z kim? W jakim celu? –nie będą stanowiły już problemu.

Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu tematem tym razem przedstawiamy wersję 3 –dniową (!) poszerzoną o rozszerzone i pogłębione informacje oraz dodatkowe praktyki.

Podczas kursu również będzie podana technika „pracy z cieniem”, która pozwoli zintegrować naszą „ciemną” stronę osobowości i uwolnić tą energię, która od teraz będzie Cię wspierać w życiu.



Na zajęciach zostaną omówione następujące zagadnienia:

  • Potencjały i ograniczenia z jakimi przychodzimy na świat oraz ich pochodzenie (m.in. dziedziczenie cech;talenty i skłonności;budowa fizyczna itp.) – jak je rozpoznać?
  • Praca z cieniem – jako element poznania swoje „ciemnej” strony, która często absorbuje i blokuje nasz potencjał energetyczny, nie pozwalając w pełni korzystać z własnych zasobów.
  • Praktyki i techniki dla odzyskania swojej straconej energii.
  • Moja energia -budowa energetyczna człowieka – zrozumienie jak zarządzać własną energią (potencjałem) daje możliwość odnaleźć wewnętrzną harmonię ze sobą i otaczającym światem.
  • Wpływ środowiska w jakim żyje człowiek na jego energetykę i świadomość
  • Programy i energie współczesnej cywilizacji i przyrody oraz ich wpływ na świadomość człowieka
  • Skąd biorą się nasze myśli i jak nie dać im przejąć kontroli nad sobą?
  • Jak odróżnić głos naszej duszy (intuicja) od podpowiedzi EGO?
  • Znaczenie medytacji w kontekście energii i programów
  • Dlaczego jedni ludzie wyznaczają ścieżki, inni potrafią tylko nimi podążać, a pozostali kręcą się w kółko?
  • Czym są nasze lęki i ograniczenia i jak je z wdzięcznością wykorzystać?



    Po szczegółowe informacje kliknij >>TUTAJ


Energia Pieniędzy i Dobrobytu

Intensywny warsztat

4-5.11.2016 r. godz. 10:00 - 18:00



WARSZAWA





Po szczegółowe informacje na temat tego warsztatu przejdź na stronę organizatora

>>TUTAJ


Wschodnie Nauki o Miłości

Seminarium

6.11.2016 r. godz. 11:00 - 18:00



WROCŁAW - SOFITEL HOTEL





W programie Seminarium między innymi:

  • Duchowość – Miłość – Seksualność
  • Czy Bóg lubi się kochać?
  • Yin-Yang, Tao - Dlaczego człowiek jako istota został podzielony na kobietę i mężczyznę
  • Dlaczego we wszystkich religiach seksualność jest tabu, czemu służy celibat i dlaczego obecnie nie spełnia on swojej roli?
  • Co trzeba robić, by na długie lata zachować młodość, zdrowie i witalność
  • Energetyczna Para – co to jest i dlaczego człowiek najszybciej duchowo rozwija się w Parze?
  • Praktyczne ćwiczenia jogi tantrycznej



Po szczegółowe informacje kliknij >>TUTAJ


Ród, Czasza Rodowa, Księga Rodowa

Intensywny warsztat

11-13.11.2016 r.



Uroczysko Sosnówka (Białowieża)

Kiedyś w starosłowiańskiej tradycji przodkowie odgrywali kluczową rolę w życiu człowieka, który nie tylko ich czcił, pamiętał i szanował, ale potrafił także utrzymywać porozumienie, pytał o rady, kontaktując z nimi przy pomocy rytuałów i modlitw. To były postaci obecne w życiu, a nie tylko zdjęcia w rodzinnym albumie.

Wiemy, że życie zawdzięczamy rodzicom i naszym przodkom, więc jak możemy rozwijać się, iść do przodu bez mocnego kontaktu i oparcia na własnym Rodzie? Kto jak nie Ród ma nas wspierać i opiekować się i prowadzić?

Kiedy uda nam się nawiązać łączność z Duchowym Rodem, możemy dzięki jego wsparciu na dużo głębszych poziomach pracować z własną podświadomością, nadświadomością i Duszą.

Jest to szczególnie istotne w dzisiejszych czasach, pełnych chaosu i manipulacji, bo kontakt z własnym Rodem gwarantuje dostęp do sprawdzonych informacji z naszego własnego źródła.

Tym razem, długo oczekiwany warsztat udało się nam zorganizować w magicznym miejscu, w sercu puszczy Białowieskiej pośród wyjątkowych miejsc mocy oraz nieskalanej ręką człowieka natury.



Warunki panujące w Sosnówce pozwolą na dużo głębszą pracę oraz przeprowadzenie wyjątkowo skutecznych procesów podłączenia Czasz Rodowych i innych.

Po szczegółowe informacje kliknij

>>TUTAJ



Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.