Articles

Peru-Boliwia 2018

Już we wrześniu 2018 r. zapraszamy na niezwykłą wyprawę duchową do serca cywilizacji Inków w Ameryce Południowej. Odwiedzimy pradawne centra kultu Boga Słońca Wirakoczy, Matki Ziemi Pachamamy oraz niezwykłe miejsca mocy i grobowce inkaskich władców. Zaczniemy od świętego jeziora Titicaca, z którego wg legend wyłonił się Bóg Słońca Inti i wraz ze swoim synem Manco Capac i córką Mama Ocllo osiedlili się na Wyspie Słońca – Isla del Sol. Bóg Słońca nakazał swoim dzieciom wyruszyć wzdłuż brzegów Titicaca i w miejscu, w którym złota włócznia zagłębi się z lekkością w ziemię wybudować miasto służące ludziom. Miejscem tym okazały się tereny, na których obecnie znajduje się miasto Cuzco – kolejny etap naszej wyprawy. Z Cuzco poprzez Świętą Dolinę Inków dotrzemy do...

Z Ostatniej Chwili - Warsztaty Luczisa w Kwietniu 2017

warsztaty w kwietniu 2017

Z radością informujemy, że już w przyszłym miesiącu dość niespodziewanie ponownie odwiedzi nas Luczis!!!

Z powodu napiętego kalendarza Luczis będzie w Polsce tylko około tygodnia i będzie w stanie odwiedzić jedynie Poznań.

Na chwilę obecną możemy potwierdzić, że uda się nam zorganizować jeden pełen warsztat w terminie 7-9.IV. (piątek - niedziela) oraz dwa wykłady popołudniowo-wieczorne w dniach 5 i 6.IV.Szczegóły podamy wkrótce, ale już teraz proponujemy rezerwować sobie czas bo tematy będą wyjątkowo atrakcyjne :)

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebook ...

Wsparcie finansowe

Z powodu wielu zajęć i zaabsorbowania różnymi tematami Luczis wstrzymał udzielanie konsultacji. Jeśli jednak chciałabyś/chciałbyś wspomóc finansowo naszą działalność możesz to zrobić przekazując dowolną kwotę na konto:

ANDREY KOZHEVNIKOV

Bank Handlowy w Warszawie S.A., ul. Goleszowska 6, 01-249 Warszawa

Nr. Rachunku PLN: 40 1030 0019 0109 8538 0001 0104
 
Serdecznie Dziękujemy :))...

Strony

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.