Skip to Content

Książki

Książka o miłości, co porusza słońce i gwiazdy, zmysłowa kraina mistyki tantry i duchowości.

 

      

               Ar Luczis Pustota

            „BÓG LUBI SIĘ KOCHAĆ"

             Oprawa miękka, str 228.

 

Kiedy świadomość się budzi, 

Rozumiesz,  że nawet oddając się namiętnościom, 

Możesz znaleźć Drogę do Prawdy

 

Niesamowita, prawdziwa opowieść o odkryciach duchowych, poszukiwaniu prawdy, odnalezieniu miłości, o zrozumieniu, na czym polega jedność i połączenie, poznanie praw duchowych. Zmysłowa kraina mistyki tantry, droga poprzez cielesność i zjednoczenie do Boga, karma, los, wieczność, doskonałość… 

 Niezwykły starzec, nauczyciel, który pojawił się na drodze autora książki, opowiedział mu zadziwiającą historię swojego życia. Przedstawił w niej głęboką więź pomiędzy miłosnymi relacjami ludzi i ich duchowym rozwojem. Opisana w książce historia, pomimo, że czyta się jak piękną bajkę, opisuje rzeczywiste zdarzenia! 

1. Dziadek Aleksander   10. Połączenie z cieniem 
2. Zespolenie  11. Miłość wiążąca nic 
3. Stróż  12. Pierwsza randka
4. Ponowne narodziny   13. Wieczne dusze
5. Spotkanie z Rodem     14. Doniosłość intymnego Scalenia 
6. Samotność  15. Złożony splot losów 
7. Rodzina i gołąb 16. Kto tworzy karmę 
 8. Rozbrajająca miłość 17. Sekret doskonałości 
 9. Miłość życia   18. Przez nałóg jak przez próg 

 i „…Jeszcze zdążyłem zauważyć, kiedy porzucając cielesną powłokę, większa część ciała mężczyzny stopniowo zaczęła mięknąć i unosić się w dolinę rozkoszy. Kobieta dalej podtrzymywała szaleństwo rozkoszy, dosiadając wierzchem jego potężne, ale jakby już ledwie żywe ciało, całkowicie nim zawładnęła, utrzymując w swoim łonie jego nieugięte i twarde narzędzie miłości. 

Potem moja świadomość ostatecznie poddała się, i ja całą swoją istotą odleciałem do nieznanej mi wcześniej doliny rozkoszy, o której nawet nie marzyłem i nie domyślałem się, że istnieje! Dosłownie jakby czyjeś troskliwe ręce pochwyciły mnie w górę, w górę… Zacząłem poznawać rozkosz i miłość tak ogromnej siły, że z radości i wszechogarniającego szczęścia chciało mi się krzyczeć.." 

____________________________________________________________________ 

 

Pięć Smoków 

        Ar Luczis Pustota   

        "PIĘĆ SMOKÓW  

        Wprowadzenie do nauki o miłości i jogi tantrycznej" 


 

          Oprawa miękka, str. 208

 

 

 

Książka jest wprowadzeniem do Tantry. Wzbogacają ją cytaty ze starochińskich tekstów kanonicznych.  Tytuł książki odpowiada nazwie przedstawionej w niej praktyki wewnętrznej alchemii tao; ma ona służyć rozwiązywaniu głównych problemów tamujących nurt w korycie rzeki Miłości płynącej w duszach, sercach i ciałach ludzi. "Tantra to starożytna nauka, której korzenie sięgają tysiącleci wstecz. Chyba nie można jednoznacznie stwierdzić przynależności tego pojęcia do konkretnej kultury, języka czy tradycji. Do niedawna tantra była znana i praktykowana głównie na Wschodzie. Jakiś czas temu nauka ta dobrze przyjęła się na Zachodzie i - co ciekawe - rozwinęła się tam bardziej niż w Azji. Większość religii i nauk, poglądów filozoficznych i teorii różni się od siebie. I jest to naturalne, w przeciwnym razie istniałaby tylko jedna nauka. Ale w jednym są one zgodne: wszystkie w jakimś stopniu zakazują seksu albo ograniczają życie seksualne. Praktycznie wszystkie nauki o życiu zawierają te albo inne wskazówki, zakazy albo ograniczenia we wzajemnych stosunkach płci. Dlaczego wszystkie religie i praktyki duchowe wcześniej lub później kierują swoją uwagę na ograniczenia w seksie? Bez rozwiązania zagadnienia strat energetycznych związanych z seksem, rozwój człowieka staje się bardzo trudny. Właśnie dlatego liczni duchowi nauczyciele mówili o bezsensie duchowych praktyk i poszukiwań do czasu, kiedy seks jako taki nie znudzi się człowiekowi i niejako sam nie zejdzie na drugi plan.  Niektórzy rozumieli pouczenia nauczycieli dokładnie odwrotnie i rezygnowali z seksu, tłumiąc niezrealizowane pragnienia i marzenia seksualne, które jednak nie znikały. Oczywiście, pogarszało to duchowy stan ludzi i tak naprawdę jeszcze bardziej przywiązywało ich do seksu. Tym problemem zajmują się takie nauki, jak joga, tantra i tao seksu. Rozwiązaniem nie jest odejście od problemów, nie ucieczka od płci przeciwnej, nie ograniczenia, ale świadoma droga transformacji, wzrostu i przemiany - droga świadomego przejścia w nową jakość. Do tej użytecznej wiedzy zalicza się różnorakie zwyczaje i ćwiczenia, treningi i metody, ukierunkowane głównie na uświadomienie człowiekowi wzajemnego związku między jego życiem seksualnym a jego Drogą, a także na zrozumienie zależności człowieka od istniejących w nim pierwotnych instynktów i wewnętrznej alchemii organizmu."  

____________________________________________________________________ 

Ostatnio ukazały się:

 "ODMŁADZAJĄCE JABŁKA CZYLI STAROSŁOWIAŃSKA SZTUKA MIŁOŚCI"

Luczis  

oprawa mięka, str. 259, Wydanie II, poprawione i rozszerzone

"Odmładzające jabłka” jest jednym z najbardziej znanych dzieł sztuki ludowej Słowian. Książka jest oparta właśnie na nim. Choć uważamy ten utwór za „bajkę”, jednak po przeczytaniu treści zobaczycie, że to nie zwykła bajka, a książka przekazująca głęboką sakralną wiedzę z całkiem konkretnym opisem procesów zachodzących w kobiecie i mężczyźnie podczas miłosnych intymnych stosunków wręcz do fizjologicznych detali. Aczkolwiek najważniejszym są tu przekazywane klucze, które dają wskazówki i proponują sposoby odmładzania się, uzdrowienia za pomocą miłości i bliskich stosunków.
Książka również opowiada o tej pra-przyczynie, która leży u podstaw większości konfliktów i problemów w parze kochających się osób. Kiedyś tą przyczynę znali tylko wtajemniczeni. Teraz informacja staje się dostępna szerokiemu gronu czytelników. W pierwszej kolejności polecamy tą książkę młodym ludziom, którzy dopiero mają zamiar tworzyć partnerskie relację, wchodzić w intymne stosunki i zakładać rodziny. Bardzo korzystnie będzie przeczytać ją osobom zajmującym się rozwojem duchowym, jak również i szukającym wyjścia ze skomplikowanych i konfliktowych sytuacji w związkach. W książce znajdziecie informacje jak współczesnym ludziom był „wszczepiony wirus seksualnego uzależnienia” i w jak łatwy i pewny sposób można „uwolnić się” z tej zależności.
Głównym tematem książki jest odmładzanie się, jako myśl przewodnia tytułowej bajki.

 czytaj fragment

__________________________________________________________________ 

 Luczis

            „BÓG LUBI SIĘ KOCHAĆ II - TRANSMIGRACJA"

Niezwykły starzec, który pojawił się na mojej drodze, opowiedział mi zadziwiającą historię swojego życia, gdzie przedstawił głęboką więź pomiędzy miłosnymi relacjami ludzi i ich duchowym rozwojem.
Niesamowity łańcuch wydarzeń przywiódł byłego złodzieja Aleksandra, do świata tajemnic ducha oraz wprowadził go do kręgu ludzi charakteryzujących się nadprzyrodzonymi właściwościami.
Znalazłszy się w mieszkaniu Władimira i Lejli, stał się świadkiem ich niezwykłego miłosnego zespolenia. To zmienia jego całe życie i daje motywację do ponownych narodzin. Nasz bohater spotyka swoją prawdziwą miłość, Lizę, znajduje nową pracę, gdzie może wykorzystać swoje stare złodziejskie umiejętności już dla dobra ludzi. Władimir został nauczycielem Aleksandra. Wprowadza go w tajemnice nauk duchowych, karmy, a co najważniejsze: w istotę i znaczenie seksu.
Aleksander powraca na drogę rozwoju duchowego, na którą wstąpił kilka żyć temu. Przy pomocy swoich „przybranych rodziców” Włodzimiera i Lejli poznaje tajemnice migracji dusz w różne ciała, staje się świadkiem ważnej inicjacji w Mongolii, podczas której energia miłosnego zespolenia zostaje wykorzystana na potrzeby duszy. Bohater przechodzi wiele poważnych prób i doświadczeń w swoim nowym życiu, z których wychodzi zwycięzcą.

 

 

__________________________________________________________________ 

Luczis

            „BÓG LUBI SIĘ KOCHAĆ III - PODZIEMNA CYWILIZACJA" 

KONTAKT W SPRAWIE ZAKUPU I WYSYŁKI KSIĄŻEK : Łada:  <lada11@interia.pl> lub telefonicznie 501 620 850